شجاعی: همه تیم‌ها برای کسب سهمیه و قهرمانی تلاش می‌کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی شجاعی سرپرست تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به این سوال که آیا ذوب آهن این فصل می‌تواند ناکامی‌فصل قبل را جبران کند؟ گفت: پیش از آغاز فصل، هشت بازیکن مهم و اصلی ما جدا شدند. اما توانستیم بازیکنان خوبی را جایگزین کنیم؛ با این حال برای هماهنگ شدن به زمان نیاز داریم. ضمن اینکه رحمان رضایی هم به خوبی توانسته تفکراتش را در تیم اجرا کند.

علی شجاعی اظهار کرد: همه تیم‌ها برای موفقیت، کسب سهمیه و قهرمانی تلاش می‌کنند و ما هم همین‌طور خواهیم بود. ضمنا نام ذوب‌آهن برای ما خیلی مهم است و می‌خواهیم مانند قبل که در لیگ، جام حذفی و آسیا موفق بودیم، دوباره موفق شویم.

وی در خصوص اینکه بعد از دیدار با فولاد تست کرونای دو بازیکن حریف مثبت شد و این مساله نگرانی‌هایی را در مورد ذوب آهنی‌ها به وجود آورد، اظهار داشت: بعد از اینکه متوجه این مساله شدیم بلافاصله از همه بازیکنان و حتی کادر ذوب‌آهن تست کرونا گرفتیم که خوشبختانه جواب همه منفی بود و هیچ یک از اعضای تیم ما به کرونا مبتلا نشده بود.

شجاعی در خصوص بازی هفته دوم ذوب آهن مقابل ماشین‌سازی، گفت: همه بازی‌ها مخصوصا این بازی‌‌‌های اول فصل مهم و سخت است. برای ما خیلی اهمیت دارد که امتیازهای اول فصل را بگیریم تا در کوران مسابقات مشکلی نداشته باشیم.

سرپرست تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: خوشبختانه ارتباط خوبی بین ذوب آهن و سپاهان وجود دارد و مشکلی برای انجام بازی دوستانه بین هم نداریم. وقتی باهم بازی دوستانه می‌کنیم حتی در هزینه‌ها هم صرفه جویی می‌شود. واقعا فقط قبل از دربی اصفهان است که کمی‌فضا را حساس می‌کنند وگرنه ما و سپاهان هیچ مشکلی باهم نداریم.

شجاعی درباره برنامه ذوب آهن در تعطیلی به وجود آمده لیگ به خاطر تیم ملی عنوان کرد: روز شنبه را تعطیل کردیم و بعد از آن تمرینات را از سر گرفتیم. فردا هم قرار است در دیداری دوستانه به مصاف سپاهان برویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید