شجاعی: به دنبال جذب رضایت طلبکاران از باشگاه هستیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ابوذر شجاعی سرپرست مدیرعاملی باشگاه نفت مسجدسلیمان با اشاره به قرارداد ها‌ی بالای بازیکنان و وضعیت نقل و انتقالات این تیم گفت: طی صحبتی که با سرمربی داشتیم او به این شرایط آگاه شد. از این رو با توجه به پیش بینی که از میزان بودجه خود داریم یارگیری می‌کنیم.

ابوذر شجاعی افزود: امیدوارم مثل فصل قبل عملکرد خوبی داشته باشیم. فصل قبل هم همین مشکلات وجود داشت، ولی موفق بودیم. از این رو امسال هم بر همین باوریم تا با توجه به سقف مشخص باشگاه یارگیری کنیم. می‌دانیم نسبت به فصل قبل کارمان سخت‌تر است وسعی می‌کنیم ابتدا همان جایگاه فصل قبل را تکرار کرده و بعد در راه پیشرفت قدم برداریم.

وی با اشاره به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات باشگاه نفت مسجدسلیمان ادامه داد: بعد از نقطه نظر مثبت وزارت نفت حالا به فکر پنجره بسته نقل و انتقالات هستیم چرا که کار ما را برای ثبت قرارداد‌ها سخت کرده است.

شجاعی ادامه داد: در بحث پرداخت بدهی‌ها در تلاش هستیم با تامین نقدینگی با دوستانی که پیش‌تر از باشگاه طلب دارند مذاکره کرده و رضایتشان را جلب کنیم. باید قبل از این که فرصت تمام شود پنجره نقل و انتقالات را باز کنیم تا به مشکل برخورد نکنیم.

او در پاسخ به این سوال که با توجه به این که انتقال مالکیت این باشگاه صورت نگرفته تکلیف هیئت مدیره چیست و با این حال چطور او را انتخاب کرده‌اند؟ گفت: در مورد انتخاب اعضای هیئت مدیره ما هم منتظر هستیم و بهتر است اجازه دهید در زمان دیگری در این مورد بحث کنیم. امیدوارم تا هفته آینده تکلیف هیئت مدیره مشخص شود. فعلا من هستم، ولی هیچ چیز قطعی نیست.

شجاعی معتقد است زمان در حال از دست رفتن است و افزود: هیچ چیزی قطعیت نیست، ولی به هر حال لازمه زنده ماندن تیم این است که کارش پیش برود. شرایط هر تغییری کند، ولی ما از نباید یارگیری عقب بمانیم. به همین دلیل نمی‌توانستیم بیش از این منتظر تعیین تکلیف قطعی بمانیم. از این روقبل از این که کار اجرایی شروع شود سعی کردیم برخی کار‌های باشگاه را پیگیری کرده وکار را پیش ببریم. تا روال اداری طبق قوانین طی شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید