شایعه ی مجدد قتل محمودرضا خاوری در کانادا

به گزارش پایگاه خبری صدای معتمد، طی ساعات گذشته در شبکه های اجتماعی ، اخباری مبنی بر قتل محمود رضا خاوری ،متهم اختلاس سه هزار میلیارد تومانی به چشم می خورد که هنوز هیچ منبع رسمی این اخبار را تایید نکرده است.

شبکه های اجتماعی شایعه به قتل رسیدن خاوری را در شب گذشته توسط افراد ناشناس درحالی مطرح می کنند که سال گذشته نیز شایعه مشابهی در همین زمینه مطرح شده بود و حتی جزییات قتل او و محل جسد او نیز ذکر شده بود.

اما سال گذشته پلیس کانادا تنها پس از چند ساعت ضمن رد این فرضیه اعلام کرد که چنین نامی را در درگیری های مسلحانه و غیر مسلحانه به عنوان مقتول ، ثبت نکرده است.

در سال گذشته، وکیل پایه یک دادگستری در همان زمان ضمن آن که مرگ خاوری را شگرد بدهکاران و کلاهبرداران دانست ، اعلام کرد که شایعه مرگ خاوری توسط خود او پی ریزی شده است.

شایعه ی مجدد قتل محمودرضا خاوری در کانادا
شایعه ی مجدد قتل محمودرضا خاوری در کانادا

شب گذشته یعنی ۲۱ دی ماه نیز اخباری مبنی بر کشته شدن خاوری به دست افراد ناشناس در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود و گفته می شود پلیس این کشور نیز جسد وی را در نزدیکی خانه اش شناسایی کرده است.

حال باید دید مقامات کانادایی این بار چه واکنشی به این شایعات نشان می دهند و آیا این بار شایعه قتل او واقعی بوده است یا این که مثل سال گذشته دروغی بیش نبوده است؟!

خاوری که آخرین مقام او در سال ۱۳۹۰ در ایران مدیر عاملی بانک ملی بود، با افشای پرونده فساد و اختلاس بزرگ سه هزار میلیاردی استعفا داد و به کانادا گریخت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید