شایان مصلح مهره ی مورد نیاز استقلالی ها است ؟

سرویس ورزشی پاییگاه خبری صدای معتمد – شایان مصلح بازیکنی که دو فصل در پرسپولیس روزهای خوبی را پشت سر گذاشته بود در نهایت در لیست مازاد گابریل کالدرون قرار گرفت تا در پرسپولیس ۹۹-۹۸ نشانی از وی نباشد

مدافع سرخها پس از حضور در لیست مازاد کالدرون در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که شاید به تیم رقیب سنتی قرمزها برود. مدافع پرسپولیس گرچه بسیار خونسرد و متین با هودارن پرسپولیس سخن گفت ولی صحبت از پیوستن به رقیب سنتی مقداری حاسیت های هوادارن این تیم را برانگیخت.

اما آیا انتقال شایان مصلح از پرسپولیس به استقلال انجام خواهد شد؟ حضور شایان مصلح در استقلال شاید برای بازیکن مازاد پرسپولیسی‌ها یک انتقال خوب به حساب بیاید اما برای استقلال شاید یک مهره دیگر به مهره‌های ناموفق استقلال در دفاع چپ اضافه کند.

بهشاد یاورزاده، جواد شیرزاد، محسن یوسفی، یعقوب کریمی، آرمین سهرابیان، امید نورافکن و میلاد زکی‌پور بعضی از بازیکنانی هستند که در این پست به میدان رفتند. امتحان کردن تمام این گزینه‌ها که تعداد آن‌ها بیشتر از اسامی نامبرده است در این سال‌ها نتوانسته به یک گزینه نهایی و مطمئن برسد.

شایان مصلح مهره ی مورد نیاز استقلالی ها است ؟

این درست برخلاف شرایطی است که استقلالی‌ها در جناح راست داشته‌اند. آنها در سمت راست در تمام این سال‌ها از خسرو حیدری استفاده کردند و مقطعی علی حمودی و بعد از آن وریا غفوری به او اضافه شدند. جناح چپ اما مرحله برو وبیا بوده و گزینه‌های زیادی در آن امتحان شده‌اند.

استقلال مدت‌هاست در دفاع چپ نتوانسته خرید موفقی داشته باشد. شاید آخرین آن‌ها نیکبخت واحدی و بعد از آن هاشم بیگ‌زاده بودند. بعد از رفتن نیکبخت، استقلال برخلاف جناح راست در جناح چپ همواره از نداشتن یک دفاع چپ تخصصی ضربه خورد.

استقلال در این سال‌ها گزینه‌های مختلفی را برای این پست امتحان کرده است. بعضی از گزینه‌ها مانند هاشم بیگ‌زاده زمان بیشتری را در این پست و موفق‌تر بودند و گزینه‌های بیشتری اما بیش از یک فصل در این پست دوام نیاوردند و کادرفنی استقلال خیلی زود به دنبال گزینه دیگری بوده است.

این فصل هم گفته می‌شود استراماچونی از مسئولان باشگاه خواسته که با توجه به جدایی نورافکن و میثم تیموری یک بازیکن تخصصی برای این پست پیدا کنند.

اگر این گزینه شایان مصلح باشد یا نباشد با توجه به این که ستاره‌ای در این پست در لیگ نیست که استقلالی‌ها دل به آن ببندند باید گفت که این معما یک فصل دیگر هم حل نخواهد شد. مگر این که یک گزینه خارجی جواب معمای چندین ساله استقلالی‌ها شود.

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید