شاه منصوری: باشگاه تراکتور نمی‌تواند در قرارداد ثبت شده دست ببرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا شاه منصوری مشاور حقوقی باشگاه تراکتور درباره ادعای مظاهری مبنی بر دست برده شدن در قراردادش گفت: تمام قراردادها در دو مرجع یعنی هیأت فوتبال استان و کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ ثبت می‌شوند و قراردادی که در این دو مرجع به ثبت می‌رسد ملاک اعتبار است.

رضا شاه منصوری با بیان اینکه چنین چیزی امکان ندارد که باشگاه تراکتور بتواند در قرارداد ثبت شده دست ببرد اظهار کرد: این امکان وجود ندارد که علاوه بر این در مرجع حل اختلاف این قرارداد ملاک رسیدگی قرار می‌گیرد.

وی درباره شکایت باشگاه تراکتور تبریز از رشید مظاهری و باشگاه استقلالابراز کرد: این شکایت را از طریق اتوماسیون اداری به سازمان لیگ و کمیته تعیین وضعیت ارسال کردیم و اکنون منتظر جلسه دادرسی این کمیته برای رسیدگی به پرونده هستیم.

شاه منصوری افزود: رشید مظاهری سال گذشته با باشگاه تراکتور قرارداد سه ساله‌ای امضا کرد که تنها یک فصل از آن سپری شده و دو فصل دیگر به قوت خود باقی است. متأسفانه وی پس از پایان جام حذفی این قرارداد را به شکل یکطرفه فسخ کرد و متعاقب آن با باشگاه استقلال قرارداد بست.

مشاور حقوقی باشگاه تراکتور تصریح کرد: این اقدام بدون دلیل موجه بوده و طبق موازین نقل و انتقالاتی و ماده ۱۸ آئین نامه مربوط به نقل و انتقالات بازیکنان، مظاهری رفتاری غیرحرفه‌ای انجام داده که می‌تواند سبب محرومیت وی شود. باشگاه تراکتور هم بارها اعلام کرده به این بازیکن نیاز دارد زیرا مظاهری دو سال دیگر با تراکتور قرارداد دارد.

او ادامه داد: درخواست خود را به فدراسیون فوتبال ارسال کردیم و اگر مظاهری در این پرونده محکوم شود، دستکم ۴ تا ۶ ماه از حضور کلیه فعالیت‌های فوتبالی محروم می‌شود، ضمن این که وی و باشگاه استقلال به دلیل نقض قرارداد مظاهری با تراکتور باید به این باشگاه غرامت بدهند.

شاه منصوری خاطرنشان کرد: احتمال این که دستکم یک پنجره نقل و انتقالات باشگاه مقصد یعنی استقلال هم بسته شود وجود دارد زیرا این باشگاه اقدام به تحریک مظاهری برای نقض قرارداد کرده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید