شاه‌غریب: باید دست دلال‌ها از باشگاه کوتاه شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عبدالرضا شاه‌غریب یک پیشکسوت فوتبال خوزستان گفت: متاسفانه مسائل دلالی و واسطه‌ها به تیم نفت آبادان ضربه زده است و متاسفانه افرادی این شرایط را سخت‌تر می‌کنند.

عبدالرضا شاه‌غریب افزود: در حال حاضر بازیکنان زیادی از این تیم جدا شدند و البته به نظر من تمام این‌ها برنامه‌ریزی شده است تا بتوانند آدم‌های دیگری را به تیم بیاورند که در قِبل آن پول‌های زیادی را به دست آورند.

وی افزود: به هر حال اگر دست دلال‌ها از باشگاه نفت آبادان کوتاه نشود تیم نفت رونق و پیشرفت نخواهد داشت. همچنین چناچه صنعت نفت به نیروها و منابع انسانی بومی، چه در باشگاه و چه در کادر فنی برنگردد، روزهای سختی خواهد داشت.

این کارشناس فوتبال عنوان کرد: به نظر من مسئولانی که اکنون در حال اداره صنعت نفت آبادان هستند، نمی‌خواهند قبول کنند که در سیستم شهر آبادان مربیان آبادانی توانمندی برای اداره‌کردن تیم نفت را ندارند. باز هم می‌گویم اگر دست دلال‌ها از باشگاه نفت آبادان کوتاه شود، تیم در شرایط و مسیر بهتر و درستی قرار می‌گیرد.

شاه‌غریب با بیان این که تیم صنعت نفت آبادان متعلق به مردم آبادان است و نباید این همه در مشخص شدن وضعیت تیم فرصت‌سوزی شود، افزود: به نظر من در سیستم کنونی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، افراد منافع خودشان را بر فوتبال شهر و مردم ترجیح می‌دهند و این یک معضل است.

شاه‌غریب در خصوص وضعیت تیم فوتبال نفت آبادان که تاکنون بیشتر بازیکنان اصلی فصل قبل خود را از دست داده و هنوز نیز سرمربی آن مشخص نشده است، اظهار کرد: طبیعتا تیم‌های نفتی در استان خوزستان از مصوبه مجلس و انجام آن توسط وزارت نفت متضرر شده‌اند و متاسفانه امروز به صورتی دامن صنعت نفت آبادان را گرفته که بیشتر بازیکنان اصلی آن از تیم جدا شده‌اند و هنوز این تیم سرمربی ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید