شاه‌علی‌دوست: قسمت نبود در تیم فوتبال سایپا بمانم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- روزبه شاه‌علی‌دوست هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر در خصوص کار کردن با وحید فاضلی که برای اولین بار در لیگ برتر به عنوان سرمربی فعالیت می‌کند، گفت: این درست است که فاضلی در لیگ سرمربی نبوده ولی در تیم‌هایی که بوده همیشه اختیارات زیادی داشته است.

روزبه شاه‌علی‌دوست با بیان اینکه باشگاه نساجی بعد از جدایی محمود فکری انتخاب هوشمندانه‌ای انجام داد و به‌جای اینکه تصمیم احساسی بگیرد یک تصمیم منطقی گرفت، اظهار کرد: فاضلی با بازیکنان رابطه خوبی دارد و همه ما دست به دست هم داده‌ایم تا نتایج خوبی بگیریم.

وی همچنین در خصوص شرایط فعلی نساجی و کسب چهار امتیاز از دو بازی گذشته ابراز کرد: ما تمرینات را خیلی به موقع شروع کردیم و حتی تاخیر در شروع بازی‌های لیگ برتر هم اتفاق خوبی برای نساجی نبود چون دوست داشتیم لیگ به موقع شروع شود.

شاه‌علی‌دوست با تاکید بر اینکه ما در بازی اول نتیجه خوبی گرفتیم و اگر در بازی با تراکتور هم اشتباه داوری به ضرر نساجی نبود، الان شش امتیاز داشتیم، تصریح کرد: ما هنوز در اول راه هستیم و باید تلاش کنیم تا نتایج خوبی بگیریم، مهم این که خیلی خوب روی هدف‌مان تمرکز کنیم و نتایج خوبی بگیریم.

هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر در ارتبط با بازی بعدی تیمش برابر سایپا و اینکه قرار است در هفته سوم لیگ برتر برابر تیم سابقش قرار بگیرد، تاکید کرد: من سال‌ها در سایپا حضور داشتم و خاطرات خوبی از بازی در این تیم دارم. به هر حال قسمت نبود در این تیم بمانم و حالا در نساجی هستم و از این بابت خیلی خوشحالم.

شاه‌علی‌دوست یادآورشد: مطمئناً تلاش می‌کنم تا در بازی با سایپا بهترین بازی را انجام دهم و برای موفقیت نساجی تلاش کنم. در این مدت هم هواداران نساجی که درک و شعور بالایی دارند، سعی کردند در این تیم زودتر جا بیفتم و به تیمم کمک کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید