شاهین توکلی: ناهماهنگی‌های آلومینیوم بخاطر تغییرات مدیریتی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شاهین توکلی بازیکن تیم فوتبال آلومینیوم اراک در مورد مشکلات مدیریتی این باشگاه تصریح کرد: یکسری ناهماهنگی‌ها به خاطر تغییرات مدیریتی به وجود آمد. آلومینیوم با یک هیأت مدیره و مدیرعامل به لیگ برتر صعود کرد.‌ بعد از آن هیأت مدیره بنا به دلایلی که من نمی‌دانم عوض شد. هیأت مدیره جدید امور را در دست گرفت و خلیل دارابی مدیرعامل باشگاه شد. او هم زحماتی کشید اما باز هم عوض شد و سعید عباسی آمد.

شاهین توکلی افزود: هم دارابی و هم عباسی زحمت کشیدند اما این که مدیریت باشگاه مدام عوض می‌شود به ما ضربه زد و زمان را از دست دادیم. خود من قراردادم را حدود ساعت ۳ بامداد امضا کردم. به همین خاطر مشکلاتی به وجود آمده اما مطمئنم هرچه جلوتر برویم، شرایطمان بهتر می‌شود و اوضاع اینطور نمی‌ماند.

مدافع آلومینیوم در مورد این که آیا صحبتی از حضور سرمربی جدید در تیم شده است، اظهار داشت: چیزی نشنیده‌ایم و صحبتی هم نشده است. جلسه‌ای هم برگزار نشده که بگوییم اتفاق خاصی در باشگاه افتاده، فکر می‌کنم مدیران باشگاه در تلاش هستند تا خطیبی به تیم برگردد.

توکلی در خصوص شکست روز گذشته آلومینیوم مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: یکسری ناهماهنگی‌ها در باشگاه از طرف مدیریت و مدیریت قبلی به وجود آمد، مشکلاتی رخ داد و همه چیز دست به دست هم داد تا ما روز بازی ۶-۵ بازیکن را در اختیار نداشته باشیم. یا قراردادها ثبت نشد و… به هردلیلی ما برای بازی اول با سه دروازه‌بان ۱۷-۱۶ نفر می‌شدیم و بازیکن ذخیره هم نداشتیم.

توکلی همچنین در خصوص مسائل مالی گفت: فعلا دریافتی نداشته‌ایم اما قول داده‌اند به زودی مبلغی را واریز کنند. بودجه‌ای را برای جذب بازیکنان در نظر گرفته بودند که آن بودجه کم شده اما باشگاه به تعهدات خودش عمل می‌کند و مشکلی بابت هزینه‌های جاری تیم،‌ امکانات و زیرساخت‌ها نداریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید