شاهین بیانی: کادرفنی استقلال باید ضعف‌هارا جبران کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شاهین بیانی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه پیشکسوتان استقلال همیشه از هر شخصی که به عنوان سرمربی آبی‌پوشان انتخاب شود حمایت خواهند کرد، گفت: همه ما از فکری حمایت خواهیم کرد چون نام استقلال از هر اسم دیگری بزرگتر است.

شاهین بیانی اظهار کرد: سرمربی استقلال ، روزی بازیکن این تیم بوده و زحمت کشیده و همه امیدواریم استقلال امسال با فکری به قهرمانی برسد تا شادی هواداران را پس از سال‌ها ببینیم.

وی در خصوص شرایط تیم فوتبال استقلال پس از انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی جدید این تیم‌ اظهار داشت: استقلال چندین سال است که پیش از شروع فصل مشکلات مدیریتی دارد.

شاهین بیانی تصریح کرد: در ۳ فصل گذشته در زمانی که همه تیم‌ها برنامه‌های آماده‌سازی خود را برای شروع فصل جدید انجام می‌دادند استقلال به دنبال انتخاب مدیر جدید بوده و همیشه زمان را از دست داده است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با بیان اینکه کادرفنی استقلال باید ضعف‌های آبی‌پوشان را در بازی‌های گذشته جبران کند، گفت: استقلال در ۲ سال گذشته همیشه در قلب خط دفاعی ضعف داشت. هر کدام از مربیان هم که در راس کار قرار گرفتند به این ضعف واقف بودند اما نتوانستند مشکل خط دفاعی استقلال را حل کنند.

او یادآورشد: همین مسئله باعث شد استقلال در آسیا دچار مشکل و خیلی زود از لیگ قهرمانان آسیا حذف شود. فکری برای فصل جدید باید مشکل خط دفاعی‌اش را خیلی زود حل کند تا از این ناحیه ضربه نخورد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال عنوان کرد: فکری به تنهایی نمی‌تواند استقلال را به موفقیت برساند و باید ابزارش را هم داشته باشد. در وهله اول باید تکلیف بازیکنان فصل گذشته مشخص و طوری برنامه‌ریزی شود که بازیکنان کلیدی تیم حفظ شوند.

شاهین بیانی گفت: دیاباته، میلیچ و علی کریمی باید بمانند. کریمی بازیکنی است که جایگزین ندارد و نبود او ضربه بزرگی به استقلال خواهد زد. مسئله بعدی باز کردن پنجره نقل و انتقالات باشگاه است تا بازیکنان جدید هم بتوانند با خیالی راحت در تمرینات شرکت کنند و کادرفنی هم کارشان را در زمان کمی که تا شروع فصل در اختیار دارند بدون دغدغه انجام دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید