شاهرودی: پرسپولیس و استقلال دچار مشکل بی‌ثباتی در فاز مدیریت!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا شاهرودی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه چند سالی است که هر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به دلیل بروز مشکلات مالی پرونده‌های زیادی در فیفا پیدا کرده‌اند ودر همین میان مشکل دیگری گریبان این دو باشگاه را گرفته که آن هم بی‌ثباتی در فاز مدیریت است.

رضا شاهرودی افزود: هر مدیری که می‌آید نمی‌داند با این همه بدهی باید چه کار کند. نفرات قبلی هم که جای او بودند تفاوتی با نفر جدید نداشتند و به اعتقاد من باشگاه پرسپولیس و حتی استقلال برای رهایی از این وضعیت باید هرچه سریعتر به بخش خصوصی واگذار شود.

شاهرودی همچنین ادامه داد: مادامی‌که این اتفاق نیفتد نه تنها مشکلات حل نمی‌شوند بلکه کوهی از مشکلات جدید روی مشکلات قبلی این باشگاه‌ها انبار خواهد شد آن وقت است که این تیم در روزهای حساس با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی و یا کسر امتیاز مواجه می‌شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: متاسفانه باید گفت که ما که در حال حاضر مدیرعامل نداریم! امیدوارم حداقل تکلیف مدیرعامل و هیئت مدیره در همین روز‌ها روشن شود و اگر اوضاع به همین منوال پیش برود باز هم با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی مواجه می‌شویم.

شاهرودی با تاکید بر اینکه متاسفانه فعلا کسی در باشگاه نیست که حکم مدیر عامل داشته باشد، ابرازکرد: از آوردن مدیرخارجی چندان موافق نیستم از نظر بنده مدیر باید فوتبالی و کاربلد باشد چون دغدغه‌های بازیکنان و مربیان را می‌دانند و خیلی راحت‌تر کار می‌کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به اینکه برخی رقبا معتقدند با ادامه دادن مسابقات ممکن است پرسپولیس قهرمان نشود؟ گفت: اصلاً چنین چیزی امکان ندارد پرسپولیس ۱۰ امتیاز با تیم بعدی اختلاف دارد وعلاوه بر آن، همه مسابقات دشوارش را پشت سر گذاشته و چند هفته بازی آسان پیش‌رویش است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید