شاهرودی: باید قهرمانی را به پرسپولیس بدهند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا شاهرودی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس ۱۰ امتیاز با رقبا اختلاف دارد و با توجه به اینکه سه سال هم قهرمان بوده است، باید جام را به پرسپولیس بدهند.

رضا شاهرودی با بیان اینکه باشگاه پرسپولیس گفته است بازی‌ها باید برگزار شوند. به نظرم اگر بازی‌ها لغو هم شود باید قهرمانی را به پرسپولیس بدهند، افزود: تیم‌های دیگر اگر بازی می‌کنند، به زمین بیایند، اگر هم نمی‌آیند دیگر نباید بهانه بیاورند.

شاهرودی درباره اینکه شاید برخی از بازیکنان پرسپولیس به دلیل اختلاف ۱۰ امتیازی تیم‌شان قهرمانی در این فصل را قطعی بدانند، گفت: خیر، من با پیروانی و مطهری در ارتباط هستم. پرسپولیس تمرینات خوبی انجام می‌دهد و بازیکنانش هم باانگیزه‌تر از قبل هستند.

وی ادامه داد: لیگ‌هایی اروپایی هم شروع شده و الان تصمیم بر این است که لیگ ما هم شروع شود. حالا با این شرایط تیم‌هایی که تضمین می‌خواهند باید بدانند تضمینی نیست. مگر شما می‌توانید به تمام دنیا تضمین بدهید؟! این یک خواسته پوچ است.

شاهرودی یادآورشد: به‌هرحال آنها هم وقتی می‌بینند این مسائل پیش می‌آید و عده‌ای دنبال تعطیلی لیگ هستند، توان بیشتری در تمرینات می‌گذارند. قطعاً آنها هم متوجه این موضوع هستند و با قدرت ظاهر می‌شوند تا پوکر قهرمانی را به هواداران تقدیم کنند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: تمرینات تیم‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شروع شده است. تیم‌هایی که هزینه کرده‌ و بازیکنان گرانقیمت خریده‌اند، حتماً می‌توانند این پروتکل‌ها را هم رعایت کنند.

وی گفت: احتمالاً مدیرعامل‌های باشگاه با یکدیگر ارتباط گرفتند و این نامه را نوشتند. به‌هرحال تیم‌ها هزینه کردند و دوست ندارند اینجای جدول باشند. این طبیعی است. این باشگاه‌ها هزینه زیادی کرده‌اند و نمی‌توانند جوابگوی هواداران خود باشند. به همین دلیل هم دوست ندارند بازی‌ها ادامه داشته باشد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درخواست برخی باشگاه‌ها از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای تضمین سلامتی بازیکنان‌شان در صورت برگزاری مسابقات لیگ را پوچ دانست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید