شاهرخ بیانی: همه تشنه این هستند تا آبی‌پوشان به قهرمانی برسد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شاهرخ بیانی پیشکسوت استقلال گفت: هواداران استقلال باید در این روزها بدانند در حال حاضر سرمربی تیم آنها فکری است و باید از او حمایت کنند تا در استقلال موفق باشد. متاسفانه استقلال در سال‌های اخیر با حاشیه و اتفاقاتی این‌چنین به موفقیت نرسید و باید این مسائل به پایان برسد.

شاهرخ بیانی درپاسخ به اینکه بحث فروش مهدی قائدی مطرح است؟ اظهارکرد: نباید این اتفاق رخ دهد قائدی یکی از بهترین بازیکنان استقلال است که می‌تواند به این تیم در لیگ بیستم کمک کند. او باید در استقلال بماند تا همچون گذشته بهترین‌ نمایش‌ها را در خط حمله استقلال به نمایش بگذارد.

وی در پاسخ به اینکه بازیکنان استقلال را چطور می‌بینید ابراز کرد: استقلال بازیکنان بسیار خوبی در ترکیب خود دارد که همگی در پست‌هایشان از بهترین‌های ایران محسوب می‌شوند. اگر یکی دو نفر دیگر به این تیم اضافه شوند همه چیز ایده‌ال‌ می‌شود.

شاهرخ بیانی در پاسخ به اینکه استقلال را در لیگ بیستم چطور می‌بینید؟ یادآورشد: به طور حتم کار استقلال در لیگ پیش رو کارش آسان نیست اما امیدوارم استقلال روزهای درخشانی در پیش ر داشته باشد.

او درپاسخ به اینکه استقلال در آخرین لحظات سرمربی خودش را انتخاب کرد، یادآورشد: خب استقلال با اتفاقات و حاشیه‌هایی روبرو بود و این موضوع باعث شد تا انتخاب مربی‌اش به تاخیر بیفتد و زمان زیادی از دست رفت. حالا باید منتظر ماند و دید استقلال برای شروع لیگ برتر چقدر به آمادگی می‌رسد.

شاهرخ بیانی در پاسخ به اینکه پیش بینی تو چیست، استقلال قهرمان خواهد شد؟ اظهار کرد: وقتی تیمی‌می‌خواهد عنوان قهرمانی در لیگ‌ برتر را به دست آورد باید ابزار و امکانات کامل و کافی را در اختیار داشته باشد. به جز این‌ها باید پشتیبانی و حمایت لازم از تیم صورت بگیرد. استقلال در سال‌های اخیر موفق به قهرمانی نشده و همه تشنه این هستند تا آبی‌پوشان به این مهم برسند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید