شاهرخی: برگزاری مسابقات فوتبال پشت درهای بسته اشتباه است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- همایون شاهرخی سرمربی سابق تیم ملی بابیان اینکه بدون هیچ تعارفی باید بگویم که فوتبال در این شرایط مهم نیست و فقط جان مردم اهمیت دارد، گفت: برخی دانسته یا نادانسته به این مسائل دامن می‌زنند.

همایون شاهرخی با بیان اینکه بهترین کار در شرایط فعلی گوش کردن به نکات بهداشتی اعلام شده توسط مسئولین است، افزود: اظهاراتی مانند برگزاری مسابقات ورزشی مربوط به فرصت طلبان است و اگر تماشاگر و مسئول تیم‌ها هم چنین صحبتی هایی را دنبال کنند، به فکر مردم نیستند.

شاهرخی درباره ادامه برگزاری مسابقات فوتبال یا نیمه تمام ماندن آن با اشاره به اینکه این مسائل در برابر این مشکل بزرگی که جامعه و دنیا را گرفتار کرده اهمیت ندارد، تصریح کرد: فوتبال و ورزش و سایر سرگرمی‌ها برای مقابله با این ویروس در اولویت قرار نمی‌گیرند.

سرمربی سابق تیم ملی درباره اینکه برخی می‌گویند می‌توان مسابقات را پشت درهای بسته برگزار کرد گفت: اینکه بگویند فوتبال را پشت درهای بسته برگزار کرد، به این منزله است که باید تیم‌ها کنار هم تمرین کنند، در هتل بخوابند و با اتوبوس و هواپیما به ورزشگاه بروند و خطر ابتلا را افزایش دهند. اگر در این میان فوتبالیست یا راننده اتوبوس و یا پلیس و مسئول امنیت بازی به این بیماری مبتلا شود، چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

وی خاطرنشان کرد: در حالی که کرونا همچنان قربانی می‌گیرد، مطرح کردن فوتبال و اهدای جام فوتبال و سقوط فلان تیم به لیگ پایین تر ارزشی ندارد و عقل سلیم حکم می‌کند که مسئولین تا اطلاع ثانوی فوتبال را تعطیل کنند و به فکر جان مردم باشند.

شاهرخی با تاکید بر اینکه این قهرمانی‌ها می‌آیند و می‌روند و اصل مطلب جان یک انسان است، ادامه داد: برخی دانسته یا نادانسته به این مسائل دامن می‌زنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید