سینگ: اگر لیگ را تمام کنیم به ما جایزه اسکار می‌دهند؟

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امید سینگ بازیکن تیم فوتبال نفت مسجد‌سلیمان در مورد آخرین وضعیت آماده‌سازی تیم فوتبال نفت مسجد‌سلیمان در دوران تعطیلی لیگ برتر، گفت: منتظر هستیم تا مسئولان امر برای ادامه لیگ تصمیم بگیرند.

امید سینگ با بیان اینکه فعلا نمی‌توان هیچ کاری انجام داد، اظهار کرد: البته هر بازیکنی دیگر می‌داند که باید شرایط بدنی خود را حفظ کند باید جداگانه تمرین کنیم و تفکر حرفه‌ای داشته باشیم.

سینگ با اشاره به اینکه این برای اولین بار است که چنین شرایطی را تجربه می‌کنیم و چاره‌ای هم نداریم، ادامه داد: در این شرایط تنها چیزی که اهمیت دارد جان انسان‌ها است و امیدوارم هر چه زودتر این بیماری از بین برود.

وی ابراز کرد: ما هم مثل همه بازیکنان و مربیان بلاتکلیف هستیم و نمی‌دانیم شرایط برای ادامه لیگ مهیا خواهد شد یا خیر، ولی در حال حاضر مهمترین موضوع حفظ سلامتی افراد است.

سینگ با تاکیدبر اینکه با این حال، تمرین انفرادی جایگزین کار تیمی‌نمی‌شود، یادآورشد: از این رو زمان کافی برای تمرینات گروهی و بدنسازی لازم است و به راحتی نمی‌توان مسابقات را ادامه داد.

وی افزود: مردم دیگر همه چیز را رها کرده‌اند و شرایط خیلی بد شده است، متاسفانه هر روز تعدادی از عزیزان را از دست می‌دهیم و این بسیار ناراحت کننده است خیلی‌ها می‌گویند که لیگ باید ادامه داشته باشد، من هم دوست دارم که بازی‌ها ادامه پیدا کند ولی به شرطی که این بیماری از بین برود.

سینگ اضافه کرد: باید دید تیم‌هایی که خواهان تعطیلی لیگ هستند، چه اهدافی دارند. یا می‌خواهند تیم‌شان سقوط نکند یا می‌خواهند تیم‌شان قهرمان شود در حالی که باشگاه ما چنین شرایطی ندارد و امیدوار بودیم به جایگاه بهتری برسیم.

وی یادآورشد: بعید است به زودی چنین اتفاقی رخ دهد و با این وضعیت اصلا مهم نیست که لیگ برتر چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد اگر لیگ را تمام کنیم به ما جایزه اسکار می‌دهند؟ اگر حتی یک نفر را به خاطر فوتبال از دست بدهیم چه کسی باید جوابگو باشد؟

سینگ گفت: امیدوارم با عادی شدن شرایط به تمرینات و مسابقات برگردیم و روز به روز شرایط بهتر شود دعا می‌کنم هیچ انسانی آسیب نبیند و در سلامتی جامعه به فوتبال بگردیم زیرا هم سلامتی مهم است و هم نمی‌خواهم زحمات تیم‌ها هدر برود با این حال، همه چیز به گسترش این ویروس و رعایت مردم بستگی دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید