سیمکانی: باید با تلاش آن چیزی که لایق ذوب‌آهن است را محقق سازیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عباس سیمکانی مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به کادر فنی یکدستشان بیان کرد: علاوه بر آقا رحمان و من، آقای کمال حسینی هم که از بازیکنان اسبق و شایسته ذوب‌آهن در سال‌های گذشته هستند در کادر فنی ذوب‌آهن حضور دارند.

عباس سیمکانی اظهارکرد: در کمیته فنی هم آقای رسول کربکندی قرارگرفته‌اند که به قولی شناسنامه باشگاه ذوب‌آهن هستند که حمایت خوبی از بازیکنان بومی‌اصفهان دارند و درمجموع من فکرمی‌کنم با این نفرات که همگی از دل همین باشگاه رشد کرده‌اند، بتوانیم یک تیم بسیار خوبی را روانه رقابت‌ها کنیم.

وی درباره اینکه آیا دیگر بحث حضور آقای رحمان رضایی در ذوب‌آهن به تائید همه اعضای هیئت‌مدیره باشگاه رسیده است گفت: ایشان با تیم قرارداد دارند و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد مگر اینکه خودشان نخواهند در تیم حضور پیدا کنند.

سیمکانی ابراز کرد: در حال حاضر خدمتتان بگویم نه تصمیمی‌باشگاه دارد و نه اینکه خودشان تمایلی به جدایی از ذوب‌آهن دارند و تمرینات تیم در جای خودش کاملاً مرتب و به‌دوراز حاشیه در حال برگزاری است.

او درخصوص وضعیت کلی این روزهای تیم فوتبال ذوب‌آهن اظهار داشت: امروز جلسه سوم تمریناتمان را زیر نظر رحمان رضایی برگزار کردیم که امیدواریم بتوانیم با کمک همدیگر آن چیزی را که لایق و شایسته تیم ذوب‌آهن است را محقق سازیم.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در ارتباط با نقش و اهمال مدیریت در از دست دادن بازیکنان کلیدی افزود: با توجه به اینکه قراردادهای این بازیکنان به اتمام رسیده بود من معتقدم با هر شکل مدیریتی این مسئله اجتناب‌ناپذیر بود.

سیمکانی خاطرنشان کرد: ضمن اینکه مدیران مجموعه هم ‌دلشان نمی‌خواست این بازیکنان جدا شوند اما با در نظر گرفتن بودجه‌ای که در این فصل برای تیم فوتبال ذوب‌آهن در فصل ۹۹-۴۰۰ به تصویب رسیده است ما قادر نبودیم این بازیکنان را در تیم نگه‌داریم

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید