سیف الله پور: ما با باشگاه استقلال دعوایی نداریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سیف الله پور مدیر تیم فوتبال نساجی در مورد نوع ادعای خود از باشگاه استقلال گفت: ما با استقلال دعوایی نداریم. آقای فکری برای نساجی زحمت کشیده است و از طرفی باشگاه نساجی برای آقای فکری خوب بوده است. اکنون بحث حقوقی مطرح است ولی تا جایی که من در جریان هستم، باشگاه نساجی به دنبال احقاق حق خودش است. بندی در قرارداد آقای فکری است که استقلال باید مبلغی را برای دریافت رضایت نامه به نساجی پرداخت کند که این کار را انجام نداده است.

سیف الله پور در مورد راهکاری برای جمع کردن این پرونده و به وجود نیامدن مشکلی برای دو طرف توضیح داد: برای باشگاه نساجی که قطعا مشکلی پیش نمی‌آید. با توجه به اینکه استقلال یک مربی کاربلد را گرفته، حق باشگاه نساجی را پرداخت کند.

وی درباره اضافه شدن فردی به کادرفنی نساجی گفت: تا به امروز که من با آقای فاضلی در ارتباط بودم، چیزی در این خصوص به من نگفتند ولی هر آنچه که آقای فاضلی برای موفقیت نساجی بخواهد، قطعا انجام می‌دهیم. از کار ایشان راضی هستیم. ایشان هر روز به صورت جدی کارشان را انجام می‌دهند و کادرفنی با انگیزه ای در اختیار دارد. امیدوارم مربیان جوان جواب اعتماد مدیران را بدهند.

مدیر تیم فوتبال نساجی در مورد مشکل محمود فکری با این باشگاه گفت: مشکل ایشان حل شده و در اختیار بخش حقوق باشگاه نساجی است و کمیته تعیین وضعیت خبرهایی را منتشر کرد. ما اکنون منتظر باشگاه استقلال برای روشن شدن وضعیت محمود فکری هستیم.

سیف الله پور در مورد نوع ادعای خود از باشگاه استقلال گفت: ما با استقلال دعوایی نداریم. آقای فکری برای نساجی زحمت کشیده است و از طرفی باشگاه نساجی برای آقای فکری خوب بوده است. اکنون بحث حقوقی مطرح است ولی تا جایی که من در جریان هستم، باشگاه نساجی به دنبال احقاق حق خودش است. بندی در قرارداد آقای فکری است که استقلال باید مبلغی را برای دریافت رضایت نامه به نساجی پرداخت کند که این کار را انجام نداده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید