سیف الله‌پور: اولویت ما جان بازیکنان و سلامت آنها است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ایزد سیف الله‌پور مدیر تیم فوتبال نساجی در مورد اینکه شایعه شده است سازمان لیگ به باشگاه‌ها اعلام کرده برای شروع تمرینات آماده باشند، گفت: هیچ نامه‌ای در این‌باره به ما داده نشده است.

ایزد سیف الله‌پور با بیان اینکه ما هم این صحبت‌ها را در فضای مجازی دیدیم جلسه هم در این خصوص برگزار نشده و همه این شایعات در حد حرف است، افزود: نظر ما این است که فصل جاری به طور کامل لغو شود.

وی با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات بدون حضور تماشاگر واقعاً ظلم است، اظهار کرد: شما تصور کنید بازی در آبادان یا قائمشهر بدون تماشاگر باشد، این واقعاً ظلم است به هر حال همانطور که گفتم ما دوست داریم اگر بازی‌ها برگزار می‌شود با حضور تماشاگران باشد.

سیف الله‌پور ادامه داد: ما در این خصوص نامه زدیم و گفته‌ایم اگر می‌خواهند لیگ را فشرده و بدون تماشاگر برگزار کنند، بهتر است لیگ را نیمه تمام به پایان برسانند اما اگر در شرایط نرمال و با حضور تماشاگران برگزار شود ما هم تابع تصمیم سازمان لیگ هستیم.

وی با بیان اینکه تیم‌ها در این فصل سه‌ بار بدنسازی کردند، این خیلی سخت است، تصریح کرد: اولویت ما جان بازیکنان و سلامت آنها است اما اگر قرار است بازی‌ها برگزار شود، بهتر است با حضور تماشاگران باشد.

سیف الله‌پور با تاکید بر اینکه لحظه‌شماری می‌کنیم تا وضعیت لیگ مشخص شود یکسری از باشگاه‌ها اعلام کرده‌اند بازی‌ها به طور کامل تعطیل شود که ما هم موافق آن هستیم، ادامه داد: الان سه ماه است مسابقات تعطیل شده و از نظر ما شروع مجدد بازی‌ها درست نیست.

وی یادآورشد: اعتقاد من این است فصل جاری لیگ برتر باید تعطیل شود و برای فصل بعد برنامه‌ریزی کنیم در هر صورت فعلا به روش آنلاین تمرینات‌مان را انجام می‌دهیم اما همانطور که می‌دانید این روش جایگزین خوبی برای تمرین گروهی نیست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید