سیف‌اله‌پور: باید منافع بخش باشگاه خصوصی را هم در نظر بگیریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ایزد سیف‌اله‌پور مدیر تیم نساجی مازندران در مورد این که دیدگاه باشگاه نساجی به حضور فکری در استقلال چگونه است و آیا با باشگاه تهرانی تعامل می‌کند، گفت: در این مورد هم امیری و حدادیان صحبت کنند بهتر است.

ایزد سیف‌اله‌پور اظهار کرد: هر اتفاقی می‌خواهد بیفتد، ما بخش خصوصی هستیم و باید منافع بخش باشگاه خصوصی را هم در نظر بگیریم. محمود فکری برای ما خیلی زحمت کشیده، او سال گذشته خوب نتیجه گرفت و وقتی یک مربی خوب نتیجه می‌گیرد، خواهان زیادی هم پیدا می‌کند.

سیف‌اله‌پور همچنین با تاکید بر اینکه برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. ان‌شاءالله در کنار ما باشد، ابراز کرد: دوست داریم او را حفظ کنیم ولی به هر حال تصمیم آخر را حدادیان و امیری می‌گیرند.

وی در خصوص مذاکره باشگاه استقلال با سرمربی تیم نساجی و شرایط فکری در تیم نساجی مازندران اظهار داشت: محمود فکری امروز در تمرین تیم حاضر شد و بازیکنان هم تمریناتشان را انجام می‌دهند. باشگاه استقلال از محمود فکری برای همکاری دعوت کرده، این اتفاق قبلا هم افتاده بود.

سیف‌اله‌پور یادآورشد: برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا هم قرار بود فکری در کنار استقلال باشد، اما تمام مسائل به مالکیت باشگاه یعنی حدادیان و همچنین مدیرعامل باشگاه یعنی علی امیری برمی‌گردد.

سرپرست تیم نساجی مازندران در مورد این که گفته می‌شود فکری روز گذشته با باشگاه استقلال تمام کرده و به نظر می‌رسد برای رفتن به استقلال رضایت کامل دارد، عنوان کرد: این اتفاقی بوده که بین باشگاه استقلال و محمود فکری افتاده،‌ باید منتظر باشیم تا حدادیان و امیری هم به اجماع برسند و تصمیم بگیرند، اما به هر حال امروز تیم در حال انجام تمرینات است.

سیف‌اله‌پور در پاسخ به این سوال که همه می‌دانند حدادیان استقلالی است و آیا به حضور فکری در این تیم رضایت می‌دهد اظهار داشت: به هر حال حدادیان درست است که استقلالی است اما یادتان باشد که او مالک باشگاه نساجی مازندران است و اولویتش نساجی است. شب گذشته هم در فضای مجازی در مورد نساجی نوشته بود. دلش و وجودش با نساجی است. شاید هر کسی به رنگی گرایش داشته باشد، ولی حرف اول دل ما نساجی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید