سیف‌الله‌پور: ما دو پیروزی ارزشمند در دو بازی اخیرمان داشتیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ایزد سیف‌الله‌پور قائم مقام باشگاه فوتبال نساجی که تیمش از جمله مخالفان ازسرگیری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بود، گفت: خیلی‌ها در این مدت به ما خرده گرفتند که باشگاه نساجی می‌خواهد با سازمان لیگ یا فدراسیون فوتبال مخالفت کند.

ایزد سیف‌الله‌پور با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان چنین چیزی نبوده و نیست، اظهار کرد: شما دیدید که هر آنچه باید برای حفظ پروتکل‌های بهداشتی لحاظ می‌شد توسط مدیریت و مالک باشگاه انجام شد.

سیف‌الله‌پور با اشاره به این که تیمش بازیکن مبتلا به کرونا نداشت خاطرنشان کرد: کادر پزشکی ما به گونه‌ای رفتار کرد که در ۴ مرحله تست کرونا حتی یک مورد مشکوک نداشتیم. اینطور نبودیم که یک روز بگوییم فلان تعداد کرونایی داریم و یک روز بگوییم هیچ موردی نداریم.

قائم مقام باشگاه فوتبال نساجی افزود: از طرفی، تمرینات تیم زیر نظر فکری به خوبی انجام شد. با وجود این که برخی بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم نتیجه این همه تلاش گروهی کسب پیروزی در تبریز بود. ما دو پیروزی ارزشمند در دو بازی اخیرمان داشتیم که هر دو مقابل تیم‌های تبریزی بوده است.

سیف‌الله‌پور تصریح کرد: تیم ما با پرواز اختصاصی به تبریز رفت و برگشت؛ رعایت پروتکل فقط استفاده از دستکش و ماسک نیست. وقتی باشگاهی به بازیکنانش احترام می‌گذارد و با وجود همه مشکلات اقتصادی تیمش را با پرواز اختصاصی به شهر میزبان می‌فرستند، هتلی تهیه می‌کند که فاصله اجتماعی در آن رعایت شود.

قائم مقام باشگاه فوتبال نساجی در پایان در مورد شروع دوباره مسابقات لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: شروع لیگ سختی‌هایی بسیاری نیز داشت؛ بازیکنان حدود ۴ ماه در شرایط مسابقه قرار نداشتند و اُفت کرده بودندچرا که تمرینات خوبی صورت نگرفته بود بعد از ۴ ماه دوری از فوتبال حرفه‌ای هفته‌های اول سخت است و اکثر تیم‌ها به همین دلیل با مصدومیت‌هایی مواجه می‌شوند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید