سیف‌الله‌پور: لیگ یک با لیگ برتر اصلاً قابل قیاس نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ایزد سیف‌الله‌پور قائم مقام باشگاه نساجی با بیان اینکه لیگ یک با لیگ برتر اصلاً قابل قیاس نیست، گفت: من درگذشته در باشگاه شیرین‎فراز در لیگ برتر کار کرده بودم ولی نگاه‌‎ها به تیم‌ها در لیگ برتر خیلی بیشتر است و از طرفی خودم نمی‌توانم به خودم نمره دهم که آیا موفق بودم یا نه. ولی تا جای ممکن چالش‌ها و دغدغه‌های موجود در تیم نساجی را مرتفع کردم.

ایزد سیف‌الله‌پور افزود: من از آن مدیرانی نبودم که پروازی باشم، زمانی هم که کل سهام باشگاه به آقای حدادیان واگذار شد، همان شب به ایشان پیام دادم و استعفا دادم تا دست‌شان برای تعیین آینده نساجی باز باشد اما ایشان لطف و بزرگواری داشتند و از من خواستند که در کنارشان باشم.

وی با اشاره به اینکه من همیشه سعی کردم همه جا خودم نفر اول باشم ولی حضور علی امیری باعث شد که افتخار این را داشته باشم که در کنارش کار کنم، ادامه داد: من واقعاً نمی‌توانم با هر کسی کار کنم، امیری را می‌شناختم، ایشان به بنده محبت داشت، اختیار تیم را به‌صورت تام به من واگذار کرد و همین مسئله باعث شد که تا اینجای کار، کارها به‌خوبی پیش رود.

او افزود: همیشه سعی کردم در کنار بازیکنان به‌عنوان رفیق‌ باشم تا اینکه بخواهم با آنها به‌عنوان یک مدیر رفتار کنم، همه با هم ارتباط بسیار خوبی داریم و خوشبختانه یک رابطه برادرانه در تیم حاکم است، هرچند زیاد تمایل نداشتم که به‌دلیل آن اضطراب‌هایی که بر روی نیمکت وجود دارد، روی نیمکت بنشینم، ولی با توجه به اینکه آقای امیری از بنده خواستند، اطاعت امر کردم و در کنار قائم‌مقامی‌باشگاه، به‌عنوان مدیر تیم در باشگاه بزرگ نساجی مشغول فعالیت هستم.

سیف‌الله‌پور با اشاره به اینکه در تیم‌هایی هم که کار کردم همه می‌دانند و در باشگاه نساجی هم آقای امیری با اختیار تام مسئولیت تیم را به عهده بنده واگذار کردند ولی من زیاد شنیدم که در تیم‌های دیگر برخی مدیران تیم فقط نقش نمایشی دارند، اضافه کرد: در چارت فوتبالی، فدراسیون فوتبال، مدیرعامل باشگاه و مدیر تیم را می‌شناسد و بعد سرمربی، اعتقادم این است که باید با قاطعیت این کار را انجام داد. در تیم نساجی هم همین اتفاق افتاده و همواره آقای امیری و حدادیان به بنده محبت داشتند و در مسائل تیم، ورود نکردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید