سیدی: اشتباهات رادو از شایستگی هایش کم نمی‌کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محسن سیدی مربی سابق دروازه بان‌‌‌های پرسپولیس گفت: درباره اشتباهات رادووشویچ در خروج از دروازه در دو بازی اخیر پرسپولیس گفت:رادو مانند بازی با ذوب آهن روی گل اول گل گهر هم یکی دو گام اضافه برداشت و از توپ جا ماند.

محسن سیدی اظهار کرد: این اتفاق چندین بار دیگر هم رخ داده اما خوشبختانه با گلی همراه نشد. اما این گلها از شایستگی‌‌‌های دروازه بان خوبی مانند رادو کم نمی‌کند. دروازه بان وقتی توپی از خط دروازه اش عبور می‌کند به نوعی مقصر است.

سیدی ادامه داد: گلر اگر بتواند دروازه اش را بسته نگه دارد خیلی بهتر است اما این واقعیت فوتبال است که دروازه بان و تیم باید گل بخورند و ببازند تا به نوعی به آنها شوک وارد شود.کادرفنی پرسپولیس، مربی دروازه بانان این تیم و رادو باید برای رفع این ضعف در تمرینات بیشتر تلاش کنند.

مربی سابق دروازه بان‌‌‌های پرسپولیس در ادامه افزود: در نیم فصل اول شاهد یک لیگ جذاب و پویا بودیم و یکی از ارکان‌‌‌های موفقیت تیم، کلین شیت‌‌‌های رادو و عملکرد خوب بیرانوند در این بود. در نیم فصل دوم و پس از تغییر و تحولات فنی و تاکتیکی که اتفاق افتاد کادر جدید تاثیر خود را در بحث فنی گذاشت و نوع و فرآیند تمرینات تغییر کرد.

سیدی در پایان با اشاره به نام دروازه بان هایی که این روزها برای حضور در باشگاه پرسپولیس مطرح می‌شود گفت: تیم پرسپولیس باید دروازه بانی را جذب کند که از لحاظ شخصیتی و بعد از لحاظ فنی و اخلاقی دارای فاکتورهای یک دروازه بان خوب باشد حالا باید دید کمیته نقل و انتقالات باشگاه و کادر فنی این تیم برای جذب دروازه بان جدید و جایگزینی بیرانوند و رقیب رادو چه تمهیداتی پیش بینی می‌کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید