سیدعباسی: شهرخودرو به دنبال نتیجه خوب

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو، داوود سیدعباسی،  در نشست خبری پیش از بازی مقابل تیم صنعت نفت آبادان اظهار کرد: بازی فردا بازی زیبایی از آب درخواهد آمد. اگر به سابقه تیم حریف نگاه کنیم متوجه می‌شویم بدنبال فوتبال بازی کردن هستند و سعی می‌کنند بازی خوبی را به نمایش بگذارد.

وی افزود: صنعت نفت بازیکنان خوب با توانایی بالا دارد که در لحظه می‌توانند سرنوشت بازی را تعیین کنند. تیم قابل احترامی‌هستند و علی منصوریان مربی این تیم، به فوتبال زیبا علاقه زیادی دارد.

سیدعباسی ادامه داد: باتوجه به اینکه ماهم در جدول شرایط خاصی داریم بازی فردا برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است. البته فشاری روی بچه‌های ما نیست چراکه انها در تمام بازی با تمام توان بازی می‌کنند. از بچه‌ها اطمینان خاطر داریم.

وی درباره تعویق بازی نیز بیان کرد: باتوجه به شرایط تیم حریف نتوانستند به بازی برسند و این مساله طبیعی است اما تنها بحث ما مساله پرواز برگشت ما به تهران بود که گویا این مشکل حل می‌شود. البته دیروز هم بخاطر شرایط جوی تمرین خوبی نداشتیم اما امروز تمرین خوبی داشتیم.

سرمربی شهر خودرو در پایان گفت: بهرحال امیدوار هستیم فردا بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و تمام وجودمان تلاشمان را می‌کنیم تا بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید