سیدجلال حسینی: چمن استادیوم آزادی غیر استاندارد بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس در واکنش به سوالی درباره اینکه آیا با توجه به عملکردش و سن و سالی که دارد قادر خواهد بود تیم را با همین کیفیت تا پایان فصل همراهی کند گفت: فردا ریکاوری داریم و امیدوارم فردا یک ریکاوری خوب داشته باشیم.

سیدجلال حسینی درباره کیفیت چمن استادیوم آزادی گفت: اینکه فقط بخواهند بازی انجام شود نمی‌شود. امروز چمن استادیوم خیلی بلند بود و کار هر دو تیم را سخت کرده بود. باران آمده بود و به جای اینکه توپ سر بخورد بیشتر گیر می‌کرد و هر دو تیم را خسته کرده بود.

کاپیتان پرسپولیس درباره موضوع مربوط به عالیشاه و چه شرایطی در انتظار این بازیکن بعد از اخراج از سوی کادرفنی خواهد بود گفت: امید فردا در تمرین حاضر خواهد شد. روزهای سختی داریم و امیدوارم همه در کنار هم باشیم. مشکلات زیادی داریم و از نظر مالی و دیگر مسائل به بچه‌ها فشار می‌آید و امیدوارم همه در کنار هم به دنبال حل مشکلات باشیم.

سیدجلال حسینی درباره اولین برد تیم در فصل بیستم مقابل نفت آبادان گفت: بازی سختی بود. نفت یک تیم خوب همیشه بوده و امروز هم نیروهای خوبی نسبت به بازی قبل به آنها اضافه شده و خوشبختانه اما بچه‌‌‌های ما با تلاش زیادی به نتیجه لازم دست پیدا کردند.

سیدجلال حسینی درباره عملکرد دو تیم در این بازی گفت: با یک تیم خوب بازی داشتیم. بچه‌‌‌های ما توانستند بازی را بعد از گل به خوبی کنترل کردند و توانستیم به نتیجه برسیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید