سیامک نعمتی: برای من سخت بود که در بازی برگشت فینال ۲۰۱۸ نبودم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سیامک نعمتی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس دربار اینکه در بازی برگشت فینال سال ۲۰۱۸ به دلیل محرمیت حضور نداشت اما این‌بار می‌تواند در فینال بازی کند، گفت: برای من خیلی خیلی سخت بود که در بازی برگشت فینال ۲۰۱۸ نبودم،‌ولی امیدوارم در سال ۲۰۲۰ آن فینال قبل را جبران کنم.

سیامک  نعمتی درباره ناراحتی برخی بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس از مشکلات ملی بیان کرد: ما قبل از اینکه به قطر برویم، خیلی مشکلات داشتیم اما با بچه‌ها حرف زدیم بدون اینکه یک مصاحبه کنیم و آرامش مردم را به هم بزنیم،‌ در مسابقات شرکت کنیم و بتوانیم بهترین نتییجه را کسب کنیم. الان باید شرایط مالی به گونه‌ای باشد که انگیزه بازیکنان بیشتر شود.

وی در مورد دعوتش به تیم ملی فوتبال نیز توضیح داد: خیلی خبر خوبی بود. ان‌شالله بتوانم همین روند را در تیم ملی داشته باشم. تشکر می‌کنم از کادر فنی تیم ملی که به من اعتماد کردند و امیدوارم در داخل زمین بتوانم جواب آن‌ها را بدانم.

سیامک نعمتی پس از بازگشت تیم پرسپولیس به ایران در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) اظهار داشت: ان‌شاالله بتوانیم در فینال هم پیروز شویم و بعد از سال‌ها قهرمانی را به دست بیاوریم.

وی همچنین با اشاره به این موضوع که محرومیت آل‌کثیر انگیزه بازیکنان پرسپولیس را زیاد کرد خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم این حکم غیرمنصفانه بود.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه محرومیت او انگیزه ما را بالا برد. ان‌شاءالله در این چند روز محرومیتش بخشیده شود، ابراز کرد: آل‌کثیر در بازی‌ها خیلی تأثیرگذار بود و ما برد مقابل النصر را هم به او تقدیم کردیم.

سیامک نعمتی در پایان همچنین در مورد حضور در پست دفاع راست این تیم نیز یادآورشد: من همه جا و هر جایی که کادر فنی این تیم صلاح بداند بازی می‌کنم و مشکلی از این بابت ندارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید