سپاهان اصفهان و آلومینیوم اراک تساوی بی روح

امشب پنجشنبه و در چارچوب هفته پایانی لیگ برتر فوتبال کشورمان تیم‌های سپاهان اصفهان و آلومینیوم اراک در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند و در پایان به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

محرم نویدکیا سرمربی طلایی‌پوشان اصفهانی، کریستوفر کنت، گیورگی گولسیانی، سامان رنجبر، دانیال اسماعیلی‌فر، میلاد جهانی، مسعود ریگی، جلال علی‌محمدی، محمد کریمی، امیرمحمد محکم‌کار، رضا میرزایی و سجاد شهباززاده را برای این دیدار روانه میدان کرد.

در طرف دیگر نیز حسین پورحمیدی، وحید محمدزاده، رامتین‌سلیمان‌زاده، مصطفی‌احمدی، علیرضا نقی‌زاده، محمد علینژاد، پوریا آریاکیا، محمدرضا آزادی، میلاد فخرالدینی، مهرداد بایرامی، و محمود قائدرحمتی ۱۱ مرد ترکیب اصلی سید مهدی رحمتی را تشکیل می‌دادند.

آلومینیوم در نیمه نخست توانست بازی را بهتر شروع کند و در دقیقه ۱۷ توسط مهرداد بایرامی به گل برتری برسد. سپاهان که نمی خواست بازنده این دیدار خانگی باشد، در نیمه دوم و در دقیقه ۵۱ توسط سجاد شهباززاده به گل تساوی رسید.

در نهایت این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا سپاهان با کسب ۵۶ امتیاز و کسب مقام سوم لیگ به کار خود پایان دهد. آلومینیوم نیز با این تساوی ۳۷ امتیازی شد و در رده هفتم قرار گرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید