سولسشر و بازی منچستر یونایتد- لیورپول

دور روز دیگر یکی از هیجان انگیزترین بازی‌‌‌های لیگ برتر انگلیس انجام می‌شود؛ مقصود بازی منچستر یونایتد و لیورپول است. درارتباط با ان مسابقه و در نشست خبری قبل از ان سولسشر  سرمربی منچستر یونایتد گفت: لیورپول در بهترین فرمش است و باید از لحاظ ذهنی برابر چنین تیمی‌قوی باشیم. در تمام طول بازی باید روی سه مهاجم لیورپول تمرکز کنیم تا گلی دریافت نکنیم. برای مقابله با بهترین تیم‌‌‌های دنیا باید بهترین بازی خودتان را انجام داده و تمام توان تان را بگذارید. بدون شک لیورپول یکی از همین تیم هاست.

لیورپول یکی از تیم هایی است که در تعقیبش هستیم و می‌خواهیم به سطح شان نزدیک شویم. در 4 سال گذشته لیورپول دستاوردهای زیادی داشته و ما می‌خواهیم به آنها برسیم و پشت سرش بگذاریم. آنها فصل قبل از حیث مصدومیت‌ها بدشانس بودند و توانستیم در جدول لیگ بالاتر قرار بگیریم اما لیورپول حالا به بهترین وضعیت خود برگشته است.»

سوسلشر همچنین اضافه کرد:  نباید به لیورپول شانس گلزنی داد. به آتالانتا دو موقعیت دادیم و دو گل زدند. موافق نیستم که برابر آتالانتا بد بودیم. بدشانسی ما بود که آتالانتا هر دو موقعیتش را گل کرد. لیورپول اما بی رحم است و حتی نباید یک شانس به این تیم درون محوطه جریمه داد.»

سوسلشر در رابطه با وضعیت برونو فرناندز نیز گفت:«بازی یکشنبه است و هنوز دو روز دیگر زمان داریم تا وضعیت برونو را بسنجیم. شاید دو سه غایب داشته باشیم و برونو هم جزوشان باشد ولی می‌دانم که او هر کاری خواهد کرد که به بازی برسد.»

 

01656818

در ارتباط با بهترین بازیکن دنیا سولسشر اظهار داشت: «همیشه حامی‌رونالدو بوده ام و معتقدم او بهترین بازیکن دنیاست. او از حیث آمار گلزنی در دنیا بی همتاست. صلاح هم این روزها در بهترین شرایطش به سر می‌برد. کافی است به گل هایش در بازی‌‌‌های اخیر نگاه کنید. برابر او باید به بهترین شکل دفاع کرد. معتقدم باید از تماشای بازی‌‌‌های رونالدو و صلاح لذت ببریم. البته لیورپول فقط صلاح نیست و باید مراقب دیگر بازیکنانش نیز باشیم. سادیو مانه، فیرمینو و دیه‌گو ژوتا بسیار خطرناک هستند. نباید یک ثانیه هم تمرکزمان از دست برود.»

سولسشر در رابطه با اهمیت بازی برابر “بیگ سیکس” نیز گفت:« نه تنها شش تیم بالای جدول که برابر هر تیم دیگری از لیگ باید با جدیت بازی کنیم. اگر پیروزی می‌خواهیم، باید بهترین نمایش را ارائه دهیم. بازیکنانی داریم که قابلیت پیشرفت را دارند و با گذشت زمان، تیم را نیز به سطحی بالاتر ارتقا خواهند داد.

سولسشر اضافه کرد: در سه یا 4 سال گذشته ما کیفیتی نزدیک به تیم هایی چون سیتی و لیورپول نداشته ایم ولی می‌توانیم به سطح شان برسیم. از الان نمی‌توان در مورد شانس‌‌‌های قهرمانی حرف زد و گفت که نتیجه بازی یکشنبه می‌تواند چقدر در این راه تعیین کننده باشد. هدف ما این است که به لیورپول و سیتی نزدیک شویم. معتقدم برای این مهم، هنوز باید بهتر شویم.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید