سولدو و طریقه آشنایی اش با تیم تراکتور سازی

به نقل از باشگاه تراکتور سازی، زونیمیر سولدو، سرمربی جدید تراکتور درباره رزومه کاری خود، اظهار کرد: به عنوان بازیکن و مربی در کرواسی کار کرده‌ام. حدود ۱۰ سال در بوندسلیگای آلمان فوتبال بازی کرده و سپس به کرواسی بازگشته‌ام. یک‌ونیم سال نیز به عنوان مربی در بوندسلیگا حضور داشتم؛ سپس مربیگری را در کرواسی ادامه داده‌ام.

او افزود: همچنین سال‌ها قبل، در تیم ملی کرواسی بازی کرده‌ام که نسل بسیار خوبی از نظر فوتبالی بودیم و موفق به کسب مقام سومی‌در جام جهانی فرانسه شدیم.

سولدو درباره شناختش از فوتبال ایران، توضیح داد: مربیان زیادی از کرواسی در فوتبال ایران کار کرده‌اند. من با برانکو ایوانکوویچ صحبت کردم و می‌دانم کرانچار، بلاژویچ، لوکا بوناچیچ و دراگان اسکوچیچ هم این‌جا بودند و به شناخت خوبی در خصوص فوتبال ایران رسیده‌ام.

او گفت: راجع به تراکتور سازی مطالعه کرده و اطلاعات خوبی دارم. با آقای روبرت پروسینچکی که سرمربی تیم ملی آذربایجان بود هم صحبت کرده‌ و یکسری اطلاعات کسب کرده‌ام. به گفته او، تراکتور باشگاه پرطرفدار و خوبی است.

سولدو درباره دوری چند ساله از عرصه سرمربی‌گری، اظهار کرد: برای دوری از فوتبال دلایل شخصی داشتم، چون که بیش از ۱۰ سال در فوتبال آلمان کار کرده و دور از خانواده بودم و باتوجه به پایین بودن سن و سال فرزندانم، می‌خواستم در آن مقطع همراه آنان باشم. اکنون آنان بزرگ شده‌اند و تصمیم گرفتم به فوتبال برگردم.

سرمربی تراکتور سازی در پایان صحبت‌هایش، خاطرنشان کرد: می‌دانم که پرطرفدارترین تیم آسیا هستیم و هواداران‌مان شگفت‌انگیزترین طرفداران آسیا هستند. با یکسری از مشکلات مواجه هستیم و کارمان زیاد است که این دوره سخت را با حمایت هواداران‌مان پشت سر می‌گذاریم و به صبر و حمایت آنان نیاز داریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید