سه دهه هشتادی دیروز در ترکیب پیکان مقابل ماشین سازی قرار گرفتند

روز گذشته سه بازیکن دهه هشتادی در ترکیب پیکان مقابل ماشین سازی تبریز به میدان رفتند.تیم پیکان تهران روز گذشته در یکی از جذاب ترین مسابقه هفته بیست ونهم موفق شد 5 بار دروازه ماشین سازی را باز کند و برد شیرینی را در تبریز جشن بگیرد. این برد در شرایطی رقم خورد که مهدی تارتار سرمربی خودروسازان بیشتر از بازی‌‌‌های قبل به محصولات آکادمی‌باشگاه اهمیت داد و 11 بازیکن جوان که در تیم‌‌‌های پایه پیکان رشد کرده بودند در ترکیب بزرگسالان به میدان رفتند.

نکته قابل توجه در بین این بازیکنان جوانان استفاده از 3 بازیکن دهه هشتادی بود. سامان فلاح بازیکن متولد 80 پیکان مدت‌ها است در خط دفاع این تیم به صورت ثابت بازی می‌کند اما تارتار دیروز از دو بازیکن دیگر که در دهه 80 شمسی به دنیا آمده اند هم استفاده کرد.
امیرحسین جولانی یکی از این بازیکنان بود که در گذشته نیز برای تیم بزرگسالان پیکان به زمین رفته بود و دیروز از دقیقه 80 فرصت حضور در زمین را پیدا کرد.

عرفان شهریاری اما یکی دیگر از جوانان دهه هشتادی پیکان مبه حساب می‌آید که از تیم جوانان توسط مهدی تارتار به بزرگسالان فراخوانده شده و روز گذشته مقابل ماشین سازی برای اولین بار در لیگ برتر بازی کرد.

شهریاری 18 ساله از دقیقه 57 بازی دیروز در ترکیب پیکان به میدان رفت و عملکرد خوبی نیز در خط حمله این تیم به اجرا گذاشت.
بی تردید این بازیکنان جوانان که آینده باشگاه پیکان را خواهند ساخت، می‌توانند روزهای بهتری را نیز به خود ببینند. سرمایه گذاری ای که پیکانی‌ها با مدیریت اکبر محمدی در بخش تیم‌‌‌های پایه انجام دادند و جسارت مهدی تارتار در استفاده از این نفرات جوانان می‌تواند نوید این را بدهد که پیکان بازهم بازیکنان بااستعداد دیگری را به فوتبال ایران معرفی کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید