سهرابی: فدراسیون‌ نباید عجله‌ای برای شروع تمرینات داشت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- میرمعصوم سهرابی سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور گفت: درحالی که بسیاری از لیگ‌های معتبر در سرتاسر جهان، در حال تعطیل کردن و نیمه‌تمام گذاشتن لیگ امسال کشورهایشان هستند نمی‌دانم چرا برخی‌ها مصرانه به دنبال شروع تمرینات و پیگیری مسابقات هستند و به این موضوع پافشاری می‌کنند.

میرمعصوم سهرابی افزود: جان انسان‌ها بسیار مهم‌تر از همه‌چیز است جام در فوتبال و قهرمانی مهمتر از جان انسان که نیست؛ در اولویت نخست ارزش‌های انسانی قرار دارد و حتی کمیته پزشکی فیفا نیز اخیراً اعلام کرده که هیچ‌چیز به اندازه جان انسان‌ها مهم نیست و فدراسیون‌ها نباید عجله‌ای برای شروع تمرینات و ادامه‌ی مسابقات داشته باشند.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور ادامه داد: فوتبالیست‌ها حق دارند و به دنبال این موضوع هستند که در صورت بروز مشکل احتمالی، چه کسی پاسخگوی پایان عمر فوتبالی شان خواهد بود؟ آیا وزارت ورزش پاسخ آن‌ها را خواهد داد یا فدراسیون و یا باشگاه‌ها و …؟

سهرابی اضافه کرد: متولیان امر و آن ارگان و اشخاصی که به ادامه مسابقات لیگ نوزدهم اصرار می‌ورزند، آیا می‌دانند که حتی اگر خدایی ناکرده، یک بازیکن لیگ به این ویروس کرونا مبتلا شود، چه فاجعه ای رخ می‌دهد؟

سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور ادامه داد: از همان روز اولی که ستاد مقابله با کرونا، انجام تمرینات ورزشی را پرخطر اعلام کرد، تصمیم به تعطیلی تمریناتمان گرفتیم و تا کنون تمرینات تیممان تعطیل بوده و بازیکنانمان به انجام تمرینات انفرادی می‌پردازند و مدتی است که تمرینات را به دستور فدراسیون آغاز کردیم..

سهرابی خاطرنشان کرد: بیشتر بازیکنان و ورزشکاران، با استناد به نظر کارشناسی شده‌ی کمیته پزشکی فیفا، بر این عقیده‌اند که در صورتی که به کرونا مبتلا شوند، عمر فوتبالی‌شان به پایان خواهد رسید و دیگر قادر به ادامه‌ ورزش حرفه‌ای نخواهند بود و این بزرگترین ضربه را به فوتبال حرفه‌ای آن شخص و سرمایه‌های فوتبال کشور ما خواهد زد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید