سهرابی: سلامت انسان‌ها باارزش‌تر از فوتبال است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- میرمعصوم سهرابی سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور گفت: درخواست ما از دبیر کل فدراسیون فوتبال و کمیته تدوین اساسنامه فدراسیون فوتبال، این است که اکثریت حق رای با باشگاه‌ها باشد.

میرمعصوم سهرابی افزود: چرا که معتقدیم اینکه باشگاه‌ها برای این فوتبال هزینه کنند؛ ولی رای سایرین در انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال تاثیر بیشتری داشته باشد، بی‌عدالتی است.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور اظهار کرد: فدراسیون فوتبال باید هزینه‌ی باشگاه‌ها و همچنین سلامت بازیکنان را در اولویت نخست قرار داده و ادامه‌ی مسابقات لیگ نوزدهم را به طور کامل لغو کند و اکثریت باشگاه‌ها نیز طی مکاتباتی، از فدراسیون فوتبال درخواست لغو ادامه مسابقات را داشته‌اند.

وی در خصوص پیشنهاداتش برای اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال، گفت: باتوجه به اینکه بخش عظیمی‌از فوتبال ایران را تیم‌های لیگ برتری، دسته یکی، دست دومی‌و…. شامل می‌شوند و باشگاه‌ها با هزینه‌های خود چرخ فوتبال ایران را می‌چرخانند، پس تاثیر رأی باشگاه‌ها در انتخابات فدراسیون فوتبال، باید بیش از ۵۰ درصد باشد.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور یادآورشد: باتوجه به نیمه‌تمام ماندن لیگ‌های معتبری همچون کشورهای فرانسه، آرژانتین و هلند و از سوی دیگر اصرار عجیب متولیان فوتبال ایران برای ادامه‌ی مسابقات، این موضوع در اذهان عمومی‌تداعی می‌شود که شاید فدراسیون با اسپانسری قرارداد همکاری دارد و به‌خاطر رفع تکلیف و منافع خودش، به ادامه مسابقات در شرایط کرونا اصرار می‌کند.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور خاطرنشان کرد: در خصوص ادامه یا تعطیلی مسابقات لیگ برتر نیز اظهار کرد: فیفا به عنوان متولی فوتبال در دنیا، تصمیم‌گیری در این زمینه را به فدراسیون فوتبال هر کشور واگذار کرده است و ما منتظر دستورات هستیم.

سهرابی در پایان یادآورشد: از طرفی نیز کمیته پزشکی فیفا طی گفت‌وگویی رسماً اعلام کرده که لیگ‌های فوتبال فوراً تعطیل شود چرا که سلامت انسان‌ها به مراتب باارزش‌تر و مهمتر از فوتبال و درآمدهای ناشی از آن است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید