سمیعی: تا یکی دو روز آتی قرارداد مهدی خانی نهایی می‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا می‌شود بعد از گذشت نیمی‌از محرومیت، آل کثیر می‌تواند برگردد گفت: قرار است این موضوع را دادگاه CAS پیگیری کنیم تا با گذشت نیمی‌از محرومیت او برای ما بازی کند.

جعفر سمیعی اظهار کرد: جا دارد از گل محمدی، سید جلال حسینی و سایر بازیکنان تشکر می‌کنم که از هیچ تلاشی دریغ نکردند. آنها بدانند من و همکارانم تا قبل از فینال پشتیبانی خوبی از تیم خواهیم کرد و جای نگرانی برای هواداران وجود ندارد. امیدوارم یک جشن ملی در ۲۹ آذرماه برگزار کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه تا یکی دو روز آتی قرارداد مهدی خانی نهایی می‌شود عنوان کرد: ما به دنبال جذب بازیکنان جدید هستیم و قرار است کمیته فنی و سرمربی در این خصوص نظر نهایی را ارائه کنند.

سمیعی در خصوص پرونده النصر در AFC برای بازگشت به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: علیرغم همه شیطینت هایی که انجام شد مثل شکایت‌‌‌های باشگاه النصر و همچنین محرومیت آل کثیر و … خدا را شکر باشگاه پرسپولیس با پیگیری وکیل باشگاه و همچنین مساعدت فدراسیون فوتبال و همکاران واحد بین الملل آنها هم در مستطیل سبز بر مشکلات چیره شدیم و هم اینکه با دفاعیات حقوقی برنده پرونده شدیم.

وی تاکید کرد: النصر در مورد بازیکنان جدید پرسپولیس شکایت هایی انجام داد و در نهایت با دفاع باشگاه شکایت این باشگاه را رد کرد. بعد از آن شکایت اول، دلایل بی اساس دیگری که ۱۲۰ صفحه بود و اینکه باشگاه پرسپولیس شرایط حرفه ای را ندارد ارائه کردند ولی در نهایت AFC نه تنها این شکایت را قبول نکرد بلکه باشگاه عربستانی را جریمه هم کرد.

سمیعی تاکید کرد: همکاران رسانه ای در این چند روز بابت مصاحبه تماس‌‌‌های زیادی برقرار کردند ولی به دلیل مشغله نشد در خدمت عزیزان باشم ولی به امید خدا به زودی در خدمت همه خواهم بود. این را هم تاکید کنم من هیچ فعالیتی در فضای مجازی ندارم و صفحه ای به نام من وجود ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید