سلیمی: دوست داشتم باشگاه تراکتور بیشتر با من همراهی کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ایمان سلیمی‌مدافع میانی تراکتور در لیگ‌‌‌های هجدهم و نوزدهم در مورد تیم ملی و اینکه امیدوار است به لیست تیم ملی برسد، عنوان کرد: بله به این موضوع فکر می‌کنم و در میان هدف هایم قرار دارد. باید سطح خودم را بهتر کنم و مطمئنم این اتفاق برای من رخ خواهد داد.

ایمان سلیمی‌در مورد پیشنهاداتی که دریافت کرده، اینطور توضیح داد: دو سه پیشنهاد رسمی‌دارم. خیلی به آنها نزدیک هستم. کارهای روادیدم مانده و بعد که تمام شد، در موردش حرف می‌زنم.

او سپس در واکنش به این سوال که آیا از باشگاه تراکتور با دلخوری جدا شده، افزود: من آدمی‌نیستم که به دل بگیرم ولی در ۲۰ روز گذشته سه چهار با شخصا به تبریز رفته ام و با مسئولان باشگاه صحبت کرده ام.

سلیمی‌تصریح کرد: الان هم بپرسید می‌گویند ایمان بازیکن خوب و بدون حاشیه است. ولی انتظار داشتم که کمک کنند. چون می‌دانستند شرایط مالی من را و خیلی به من فشار آمد. با این حال دوستان نزدیکی داشتم که کمک کردند این مبلغ را به باشگاه تراکتور بدهم.

وی در مورد انگیزه‌‌‌های خود اضافه کرد: این پیشنهاد دو ماه پیش به من رسید. همه از مالک و مدیرعامل باشگاه در جریان بودند ولی انگیزه‌‌‌های من کم نشد. خیلی برای قهرمانی انگیزه داشتیم و اینکه سطح فنی خودم را بالا ببرم. از دیشب هم خیلی از هواداران پیام گرفتم و هیچ وقت فراموششان نمی‌کنم. امیدوارم دعای خیرشان همراهم باشد و به هدفی که می‌خواهم برسم.

سلیمی‌که روز گذشته قراردادش را با تراکتور به صورت یکطرفه فسخ کرد، در رابطه با این موضوع در گفتگویی که داشت، عنوان کرد: خب شرایط طوری پیش رفت که الان اینجا حضور دارم. دوست نداشتم اینجا باشم و این نامه دستم باشد، چون خاطرات خوبی از دو سال گذشته در تراکتور دارم. دوست داشتم باشگاه تراکتور بیشتر با من همراهی کند ولی خب مجبور شدم از شرایطی که می‌توانم استفاده کنم و قراردادم را فسخ کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید