سلیمانی: تیم های بزرگ لیگ برتر با مشکلات زیادی مواجه هستند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مصطفی سلیمانی معاون باشگاه نفت مسجدسلیمان درباره قرعه کشی لیگ برتر و آمادگی نفت مسجد سلیمان برای حضور در این رقابت ها گفت: این قرعه کشی تحت تاثیر شرایط کرونا امسال به شکل متفاوتی برگزار شد. دست مسئولان سازمان لیگ که بدون شائبه این قرعه کشی را انجام دادند درد نکند. این اقدام مثبتی است.

مصطفی سلیمانی اضافه کرد: مجتبی حسینی و کادرفنی اش برای آماده سازی تیم زحمت می شکند.کارشکنی ها و قانونی که سبب شد وزارت نفت از این تیم حمایت نکند، مشکلاتی را برای ما به وجود آورده است.

او درباره جایگاه نفت مسجدسلیمان در لیگ بیستم گفت: امسال شرایط ما سخت تر است زیرا سال گذشته آرامش نسبی در تیم حاکم بود و توانستیم با استفاده از زمان زیادی که در اختیار داشتیم، تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم.

سلیمانی یادآوشد: مجوز هیات مدیره خیلی دیر صادر شده و به همین دلیل دست ما بسته شده است. نتوانستیم طبق آنچه شایسته است جلو برویم. شرایط اقتصادی هم تغییر کرده و با توجه به افزایش قیمت بازیکنان، تیم هایی مثل ما کار سختی دارند.

او درباره آخرین وضعیت تیم نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: اگر بخواهیم واقعیت را بگوییم متاسفانه تیم ما شرایط خیلی خوبی ندارد. با وجود اینکه نفت مسجد سلیمان فصل گذشته شرایط خوبی داشت و ضمن کسب رتبه ای خوب در لیگ برتر توانست در جام حذفی هم جزو چهار تیم شود، قانون شرکت نفت که طبق آن هر سال باید دوره فعالیت هیات مدیره تمدید شود ، سبب شده هیات مدیره باشگاه نفت بلاتکلیف بماند.

سلیمانی ادامه داد: تیم های بزرگ لیگ برتر با مشکلات زیادی مواجه هستند. همین یکی دو تیم خصوصی لیگ هم با مشکلات زیادی مواجه هستند. شهری مانند مسجد سلیمان که از آن یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون بشکه نفت صادر می شود، حق زیادی به گردن فوتبال ایران و تمام مسائل کشور دارد. تیم ما از لحاظ بودجه سال گذشته و امسال ضعیف ترین تیم لیگ بوده اما تیم شهر مسجد سلیمان باید حداقل بودجه را داشته باشد تا تیم را به خوبی روانه مسابقات کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید