سلطانی فر: واگذاری پرسپولیس و استقلال تنها راه نجات آنهاست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان فعال شدن اقتصاد ورزش را هم در کشور ضروری دانست و گفت: اقتصاد ورزش در ایران به نسبت خیلی از کشورها تفاوت دارد بطوریکه تازه بعد از ۴۰ سال که صدا و سیما زیر بار حق پخش به عنوان یکی از منابع مهم ورزش نمی‌رفت.

دکتر مسعود سلطانی فر اظهار کرد: توانستیم حق پخش را در قالب تبصره ای در بودجه ۹۹ با بهره ۳۰ درصد وزارت ورزش و جوانان و ۷۰ درصد صدا و سیما بگنجانیم و امیدوارم عزم و اراده لازم در صدا و سیما برای اجرای این مهم وجود داشته باشد.

دکتر سلطانی فر با تاکید بر اینکه عزم و اراده دولت و وزارت ورزش و جوانان برای واگذاری پرسپولیس و استقلال بسیار جدی است، ابراز کرد: در تلاشیم تا این اتفاق را رقم بزنم چرا که تنها راه نجات این دو باشگاه، فوتبال و ورزش ما این است که این دو باشگاه واگذار شوند و این اتفاق در قالب بورس و‌ فروش سهام در مردادماه امسال انجام خواهد شد.

وی در ادامه موفقیت‌‌‌های ورزش در ابعاد مختلف را مورد توجه قرار داد و با اشاره به هدف گذاری در ساخت اماکن ورزشی کشور، تصریح کرد: در سال ۹۷، ۵۰۰ پروژه ورزشی و در سال ۹۸ بیش از ۷۰۰ پروژه افتتاح و به بهره برداری رسید.

سلطانی‌فر عملکرد حوزه جوانان در وزارت را مثبت ارزیابی کرد و ادامه داد: تعداد سمن‌ها را از زیر ۱۰۰ سمن در سال ۹۳ به بیش از ۳ هزار رساندیم و خانه‌‌‌های جوان را که وجود نداشت در شهرها و مراکز استان‌ها احداث و راه اندازی کردیم.

وی افزود: دفاتر مشاوره و راهنمایی ازدواج را با رویکرد پایداری در ازدواج‌ها راه اندازی کردیم و از هویت و استقلال جوانان در قالب سازمان ملی جوانان هم دفاع کرده و دفاع می‌کنیم و میزان وام ازدواج را در سال جاری به ۵۰ میلیون تومان برای هر یک از زوجین رساندیم و دستورالعملی هم بانک مرکزی تدوین خواهد کرد که سوءاستفاده از این وام نشود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید