سلطانی‌فر: عزم ملی برای واگذاری استقلال و پرسپولیس ایجاد شده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان گفت: با واگذاری استقلال و پرسپولیس، اقدامی‌ماندگار در تاریخ ورزش کشور انجام و به عنوان یک میراث مدیریتی و کمک به آینده ورزش کشور ثبت خواهد شد.

مسعود سلطانی‌فر اظهارکرد: از بخش خصوصی حمایت می‌کنیم و ادامه بخشودگی چهار هزار مکان ورزشی متعلق به وزارت ورزش بستگی به وضعیت کنترل بیماری کرونا دارد.

وی با اشاره به عزم ملی گسترده‌تری که با دستور رئیس جمهور برای واگذاری مجموعه‌های بزرگ دولت در کشور ایجاد شده است، افزود: تمام امکانات حقوقی و قانونی در مسیر واگذاری استقلال و پرسپولیس بایستی در اختیار این دو مجموعه قرار گیرد.

سلطانی‌فر ابراز کرد: با پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان و تصویب هیئت وزیران، با توجه به تعطیلی اماکن و فضاهای ورزشی و برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، اجاره بهای اماکن واگذار شده به بخش خصوصی در ماه‌های اسفند و فروردین به طول کامل بخشیده شد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: آقای روحانی در موضوع خصوصی سازی و واگذاری بسیار مصمم هستند و هم اکنون فضای بسیار خوب و عملیاتی و اجرایی برای سرعت گرفتن روند خصوصی سازی سرخابی‌ها با کمک وزارت اقتصاد و امور دارایی و سازمان خصوصی سازی شکل گرفته است.

سلطانی‌فر خاطرنشان کرد: حدود ۶ هزار میلیارد تومان به دو بخش ورزش و جوانان کشور خسارت ناشی از شیوع بیماری کرونا وارد شده است.

وی در ادامه گفت: چنانچه شرایط مبارزه با این بیماری روند کاهش را طی کند رشته‌‌‌های ورزشی کم برخورد می‌توانند از ۲۲ خرداد مسابقات خود را با توجه به برنامه ریزی فدراسیون‌‌‌های ذیربط برگزار کنند.

سلطانی‌فر یادآورشد: با توجه به اهمیت سلامتی مردم و چگونگی شرایط شهرها به لحاط ابتلا به ویروس کرونا در فاصله چند روز مانده به ۲۲ خرداد، وضعیت موجود رصد و گزارش نهایی به ستاد ملی ارائه تا بررسی نهایی صورت بگیرد.
وی تصریح کرد: چنانچه روند شیوع ابتلا به بیماری رو به کاهش باشد با رعایت کامل پروتکل‌‌‌های بهداشتی مسابقات بدون تماشاگر تحت نظر دقیق فدراسیون پزشکی، ورزشی انجام خواهد شد.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید