سعید واسعی: دو ماه حقوقم را از پیکان نگرفتم و قراردادم را فسخ کردم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید واسعی بازیکن فصل گذشته پیکان درخصوص ماجرای فسخ قراردادش با تیم پیکان گفت: من طبق بند ۱۴ فیفا دو ماه حقوقم را از باشگاه نگرفتم و قراردادم را فسخ کردم.

سعید واسعی اظهار کرد: من دو نامه طی ۱۰ روز به باشگاه ارسال کردم که حقوقم را پرداخت کنند و با وجود اینکه تا ۱۵ روز صبر کردم، اما این اتفاق رخ نداد و من پس از مشورت با وکیلم، به فدراسیون فوتبال مراجعه کردم و قراردادم را فسخ کردم.

وی اظهار کرد: من یک سال دیگر با پیکان قرارداد دارم، اما پس از مشورت با وکیلم و طبق بندهایی که در قراردادم وجود دارد، به صورت یک طرفه با پیکان فسخ کردم که این فسخ قانونی است. مسئولان پیکان می گویند که کار من درست نبوده است ولی اینچنین نیست.

سعید واسعی درباره اینکه گفته می شود او ۷ درصد بیشتر از مبلغ قراردادش دریافت کرده است، گفت: این مسئله کلا از ریشه اشتباه است. چرا که تیم در صورت سقوط می توانست ۳۰ درصد جریمه شود. من برای پیکان خیلی زحمت کشیدم. قرارداد من با تیم پیکان ۵۰۰ میلیون تومان بود ولی مدیران پیکان برای رضایت نامه من ۴ میلیارد تومان ارزش گذاری کرده بودند که مبلغ زیادی است و به همین دلیل من پس از مشورت با وکیلم توانستم قراردادم را فسخ کنم.

وی درباره مذاکراتش با استقلالی ها توضیح داد: من با مدیران استقلال صحبت هایی را داشته ام و تصمیم گرفته ام تا روز ۲ روز به این تیم فرصت بدهم اما اگر غیر از این باشد، من هم موظف هستم برای آینده ام تصمیم گیری کنم و با توجه به در پیش بودن شروع فصل جدید، باید تمریناتم را شروع کنم.

سعید واسعی ادامه داد: مبلغ قرارداد من کم بود و برای موفقیت این تیم زحمت کشیده بودم و حتی باشگاه استقلال راضی شده بود نصف این مبلغ را پرداخت کند که در زمان آقای گرشاسبی این کار عملی نشد و با آمدن آقای محمدی ایشان مبلغ بیشتری را برای صادر کردن رضایت نامه درخواست کردند. از مسئولان تراکتورسازی و فولاد تشکر میکنم که پیگیر جذبم بودند ولی من به احترام تک تک هواداران استقلال سعی دارم به این تیم بروم و بتوانم لطف طرفداران این تیم را جبران کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید