سعید آذری: هیچ وقت دنبال خودشیرینی نبودم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: نه تنها پرسپولیس بلکه برای کمک به استقلال، ذوب آهن، سپاهان یا هر باشگاه دیگری از ایران در عرصه بین المللی آماده هستم. بنده به عنوان کسی که سال ها پیراهن تیم ملی ایران (وزنه برداری) را پوشیده است، برای کمک به تیم های ایرانی حس ملی دارم. به عنوان یک عضو مجمع فدراسیون فوتبال این را وظیفه خودم می دانم.

سعید آذری افزود: بنده جایگاه و اعتبارم را در فوتبال دارم و با مطرح شدن بحث کمک به پرسپولیس دنبال خودشیرین کردن نبودم. همه اعضای مجمع فدراسیون باید این حس را داشته باشیم که ضربه خوردن یک باشگاه در عرصه بین المللی به ضرر کل فوتبال است. علاوه بر اینکه اعتبار فوتبالمان زیر سئوال می رود ممکن است سهمیه ایران را در آسیا تحت تاثیر قرار بدهد.

وی با تاکید بر اینکه هر کمکی از دست بر بیاید برای پرسپولیس انجام می‌دهم، اظهار کرد: آقای رسول پناه و رغبتی (مدیران باشگاه پرسپولیس) برای نحوه انتقال پول برانکو با من تماس گرفتند و با هم صحبت کردیم. نمی دانم پرسپولیس چقدر کسری پول دارد ولی اگر این عزیزان بخواهند پول برانکو را از منابع مطمئن به دست برانکو برسانند، بنده برای کمک آماده هستم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ابراز کرد: البته شب گذشته دیدم که علی کریمی هم برای کمک اعلام آمادگی کرد. باید از او هم تشکر کرد. به هر حال زمان دارد از دست می رود و من هم هر کمکی از دستم بر بیاید انجام می دهم.

سعید آذری یادآورشد: بمب فولاد ابتدا جواد نکونام و دستیارانش هستند و سپس «تیم» فولاد. آنهایی که از خریدهایشان به عنوان بمب یاد می کنند در واقع نارنجک هستند! شما زمانی موفق می شوید که یک «تیم» داشته باشید. خوشبختانه جواد نکونام هم در مسیر حرفه ای گام بر می دارد. در فوتبال امروز هیچکس نان اسمش را نمی خورد و ویژگی یک تیم گردن کلفت داشتن بازیکنان متعهد و حرکت به سمت یکدلی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید