سعید آذری: هواداران، مسئولان باشگاه و فدراسیون را ندید می‌گیرند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آذری مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد برکناری اسماعیل صفیری از کمیته داوران و بازگشت فریدون اصفهانیان گفت: برکناری مدیری کاربلد مثل صفیری و برگرداندن اصفهانیان به کمیته داوران که همه تیم‌ها با او درگیری داشتند، یک شاهکار مدیریتی بود.

سعید آذری اظهار کرد: آقای صفیری انسان فوق‌العاده متخصص و پاک بود که با قدرت تصمیم‌گیری می‌کرد، شما دیدید فصل قبل فولاد به شدت از اشتباهات سهوی داوری ضربه دید، من به جرات می‌گویم آقای صفیری قاطعانه تصمیم می‌گرفت اگرچه فولاد دچار مشکل می‌شد.

مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان تصریح کرد: عوض کردن آقای صفیری به جامعه فوتبال و مجمع ارتباطی پیدا نمی‌کند و آوردن آقای اصفهانیان که یک‌بار امتحان پس داده است، به جز ایجاد تنش در فوتبال اثرات مثبتی نخواهد داشت.

آذری افزود: مقصر خود ما هستیم که یک مجمع فرمایشی بودیم و چنین افرادی را در هیات رئیسه گذاشتیم که الان برایمان با گردن‌کلفتی هرکار که بخواهند بکنند. آقای نبی از مدیران پاسخگوی فدراسیون فوتبال است و حضور ایشان و اتفاقات اخیر مجمع را از حالت فرمایشی خارج می‌کند.

وی یادآورشد: ما با فوتبال کاری کرده‌ایم که هواداران، مسئولان باشگاه و فدراسیون را ندید می‌گیرند و حرفشان را در مجلسی می‌زنند که محل قانون گذاری است. چرا هوادار باید برود جلوی مجلس صحبت کند و این هوادار باید مطالبات خود را در فوتبال حل بکنند نه این که در مجلس به دنبال حل آن باشد.

وی ادامه داد: باید یک مقدار با حوصله با مسائل برخورد کنیم، با این رفتار همه هواداران را ناامید کرده‌ایم و اعتماد خود را از مسئولان از دست داده‌اند و به دنبال حل آن جلوی مجلس هستند.

آذری خاطرنشان کرد: حضور آقای نبی قطعا می‌تواند در فدراسیون به عنوان یک عضو کاربلد تاثیر داشته باشد و ما نیز از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد اما به شرطی که کمک بخواهند. فیفا کنترل کننده فوتبال دنیاست، کنفدراسیون‌ها متولی فوتبال در قاره‌ها هستند و تمام قوانین و نامه‌ها را می‌توان روی خروجی سایت فیفا و کنفدراسیون‌ها دید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید