سعید آذری: خبر صدور رضایتنامه نکونام با دریافت ۲ میلیارد کذب است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد با تکذیب خبر صدور رضایتنامه نکونام با دریافت ۲ میلیارد تومان گفت: این هم زائییده مغزهای مریضی است که با ذهن هواداران استقلال بازی می کند. اینها تفکرات کسانی که است که مثل بختک روی استقلال افتاده تا آنجا را رها نکنند.

سعید آذری اظهار کرد: امروز از استراماچونی اسم می برند، فردا اسم نکونام را می آوردند، آقایان این تیم را رها کنید. بنده تحت هیچ شرایطی اجازه نمی دهم نکونام از فولاد جدا شود با وجود اینکه استقلالی ها را دوست دارم.

سعید آذری تاکید کرد: آقایان مدعی شب بازی با تراکتور خودشان را خلع صلاح کردند و مرتب با احساسات هواداران باشگاه استقلال بازی می‌کنند. اینها همه شایعه است و اصلا نباید به آن توجه کنید. من به این آقایان می گویم، یک روز سرمربی نساجی، یک روز سرمربی فولاد و یک روز امیر قلعه نویی را هدف می گیرید، آخر تا کی؟

وی تصریح کرد: شما اگر توان مدیریتی داشتید خوب به لیگ نگاه می‌کردید که چند مربی استقلالی در آن حضور و توانایی سرمربیگری این تیم را دارند. من به جای شما از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم که یکی از بزرگترین باشگاه های ایران را تبدیل به تیمی کردید که دنبال مربی برای آن بگردید. یک زمانی همه التماس می کردند سرمربی استقلال باشند اما شما باید جواب بدهید که با این تیم چه کردید.

او در خصوص اینکه شایعه شده باشگاه استقلال تصمیم دارد جواد نکونام را جذب تیمش خودش کند، اظهار داشت: وقتی کسی برای باشگاه بزرگ استقلال کاندید می‌شود خبری خوب و باعث افتخار است. این تیم هنوز هم پرافتخارترین تیم فوتبال ایران و یک تیم با کلاس که سردمدار تیم های ایرانی درسطح فوتبال آسیا شناخته می شود.

سعید آذری افزود: چیزی که این روزها همه را آزار می‌دهد این است که هر دقیقه با احساسات هواداران این تیم بازی می شود. متاسفانه اخبار این ۲ ماه اخیر، سلامت روانی هواداران استقلال را بازی گرفت و این بازی رسانه‌ای آنها را آزار داد اگرچه هواداران استقلال با هوش هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید