سعید آذری: امیدواریم بتوانیم انتظارات هواداران را جلب کرده باشیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد برنامه های بازی های فولاد در پلی آف آسیا توضیح داد: یکی چهارم دی ماه خواهد بود و یکی هم هفده دی ماه خواهد بود. امیدوارم با آمادگی کامل وارد این بازی ها شویم. این بازی ها، مسابقات سختی است و امیدوارم بتوانیم این مرحله را پشت سر بگذاریم.

سعید آذری در مورد انتظاراتی که از تیم وجود دارد، اضافه کرد: انتظار همه جا هست. امسال فلسفه خاصی داریم و بچه ها هم صحبت کرده ایم و امیدواریم بتوانیم انتظارات هواداران را جلب کرده باشیم.

وی با ابراز امیدواری نسبت به شرایط تیمش در لیگ بیستم گفت: فکر می کنم شرایط ایده آلی داشته باشیم. تیمی که سال قبل با هم کار می کردند، تعداد زیادشان حفظ شدند. دو سه نفر جدا شدند که امیدوارم بازیکنان جانشین به خوبی جای آنها را پر کنند. امیدواریم امسال فولاد کار را از اول فصل با قدرت شروع کند.

سعید آذری سپس در پاسخ به این سوال که آیا موفق به جذب تمام بازیکنانی که نکونام درخواست داشته، شده یا خیر، بیان کرد: با دو بازیکن صحبت کردیم که نرخ های نجومی دادند. فولاد زیر بار چنین درخواست هایی نمی رود و بازیکنانی که جذب شدند به نظرم با انگیزه تر هستند. آنها این استراتژی را داشتند که اهواز دور است و اگر ورزشکاری که این ذهنیت را دارد، به اهواز نیاید بهتر است.

سعید آذری در واکنش به این سوال که آیا همچنان خریدی خواهند داشت یا خیر، عنوان کرد: فکر می کنم پنجره نقل و انتقالاتی دیروز بسته شد ولی اگر آقای نکونام در بازی های تدارکاتی پیش رو احساس بکند که بازیکنی نیاز دارد، ما هنوز سه جای خالی داریم و توانایی لازم برای جذب بازیکنان مورد نیاز مربی را خواهیم داشت. اجازه بدهید این دو بازی انجام شودو بعد ببینیم چه می شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید