سعید آذری: آقای فکری باید بداند فوتبال برد و باخت دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه از فکری شکایت کرده است گفت: ما از باشگاه استقلال شکایتی نکردیم بلکه از جناب آقای فکری شکایت کرده ایم. نباید همه را هم گره بزنیم. آقای فکری یک شخصیت حقیقی دارد که ایشان در کنار زمین به بچه‌‌‌های ما و خانواده هایمان توهین کرده است. نمی‌خواهم ماجرا را زیاد احساساتی کنم اما این درست است زمانی که همسر من در اهواز روی تخت بیمارستان جان می‌کند به خانواده ام فحش ناموسی بدهند.

سعید آذری در توضیح این خبر با بیان اینکه هرکدام از آقایان ادعا دارد که آذری باید خودش را کنترل کند خودش را در این شرایط بگذارد، اظهار کرد: هرچند ما خیلی محترمانه صحبت کردیم.گویی که نیمکت ما شما را تحریک کرد آیا باید فحش ناموس بدهید. اگر خدای نخواسته بازی بعدی را ببازید که کار به جاهای باریک می‌کشد و فاجعه رخ می‌دهد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با تاکید بر اینکه نیمکت استقلال با احترامی‌که برایشان قائل هستم اما رفتارهایی انجام دادند که تا به حال ندیده بودیم، یادآورد: آقای فکری می‌تواند مربی بزرگی در فوتبال ما شود اما باید بداند فوتبال برد و باخت دارد.

وی افزود: دنیای مربیگری متفاوت است و باید شاگردانت را تربیت کنی نه اینکه اول با دیاباته درگیر شوی و بعد تمرکزت را آنقدر از دست بدهی که متوجه نشوی تیمت ده نفره بازی می‌کند و در نهایت هم بازی را از دست بدهید. معتقدم باشگاه استقلال و هواداران واقعی استقلال هم این رفتار را نمی‌پسندند. من بازهم می‌گویم که ما از باشگاه استقلال شکایتی نداریم و محمود فکری عزیز هم انشالله می‌آید کمیته انضباطی و پاسخ می‌دهد.

سعید آذری ادامه داد: وقتی سرمربی محترم استقلال با بازیکن خودی درگیری پیدا می‌کند و نمی‌تواند خودش را کنترل کند قاعدتا بازی را واگذار می‌کند این مزید بر علت شود که چنین رفتاری انجام بدهد

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید