سعادتمند: ۴۸ ساعت دیگر مربی جدید آبی پوشان انتخاب می‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال در خصوص موضوع مهم انتخاب سرمربی آینده استقلال اعلام کرد که تا ۴۸ ساعت دیگر مربی جدید آبی پوشان انتخاب خواهد شد.

احمد سعادتمند درباره انتخاب سرمربی جدید گفت: من نظر قطعی ام را بر اساس نقطه نظرات کارشناسی خدمت مجمع و هیئت مدیره محترم اعلام کردم و منتظرم این عزیزان نقطه نظرات خود را به من اعلام کنند. من از این دوستان تشکر میکنم چرا که با ما همراهی داشتند.

او افزود: از هواداران اجازه می‌خواهم که یکی دو روز فرصت دهند تا از طریق مصوبه هیئت مدیره و نظر عزیزان نتایج بهتری بگیریم اگر چه هیئت مدیره محترم این لطف را به من داشته و دست من را باز گذاشته اند اما فکر می‌کنم با نظر این عزیزان می‌توانیم نتیجه بهتری بگیریم و ان شاالله دل هواداران در این زمینه شاد می‌شود.

سعادتمند ادامه داد: متاسفانه در پیشنهادی که من دادم برخی‌ها که در این فوتبال همیشه هستند، ورود کردند و یک سری نرخ‌ها را بالا بردند. ما قطعا دست آنها را کوتاه خواهیم کرد و قراردادی را منعقد می‌کنیم که به نفع دولت، باشگاه و مردم باشد. هم به لحاظ فنی و هم به لحاظ مالی به دنبال قراردادی هستیم که برای باشگاه استقلال به صرفه باشد و حتی آورده داشته باشد.

مدیرعامل استقلال در خصوص واکنش‌های او و معاونانش پس از گل‌های استقلال در بازی با الاهی گفت: ما به عنوان یک هوادار استقلال هستیم. همانطوری که هواداران در سرتاسر دنیا با هر گلی که زده می‌شد، خوشحال می‌‌شدند، ما هم ذاتا و وجدانا مجبور بودیم شادی ‌مان را بروز دهیم. این شادی دست خودمان نیست. باشگاه استقلال در خون و رگ ما است و در واقع با هر گلی که به بچه‌ها می‌زدند و زیبایی بازی که داشتند، ما در پوست خودمان نمی‌گنجیدیم.

سعادتمند افزود: بنده در کنار دکتر امین نوروزی، معاون پزشکی و مهدی نوروزی، معاون اقتصادی باشگاه و بازیکنان ذخیره که روی سکو بودند، همه خوشحال بودیم و به ابراز احساسات پرداختیم. امیدوارم این خوشحالی ذاتی و ابراز احساسات ادامه داشته باشد، از همه مهم تر شادی قلب هواداران است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید