سعادتمند: محصولات استقلال با برند استقلال راهی بازار می‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: باید در یک سال ۲۰۰ میلیارد تومان درآمد داشته باشیم، اما چنانچه نتوانم یک ریال آورده داشته باشم و در قالب قرض پول بگیرم باشگاه دوباره بدهکار می‌شود.

احمد سعادتمند افزود: شرکت آریا برتر از قرارداد سال گذشته حدود ۹ میلیارد تومان به ما داده است که برخی می‌گویند ما باید این مبلغ را برگردانیم، اما شرکت آریا برتر تاکنون آورده‌ای برای ما نداشته و این مبلغ حق ما بوده است.

سعادتمند ادامه داد: کارگزار جدید در ابتدای قرارداد حدود ۱۰ میلیارد تومان به ما پرداخت کرده است. با رجوع به بند فسخ قرارداد، در حال فسخ قرارداد هستیم و دادگاه هم دفاعیه ما را پذیرفته و با همکاری وزارت ورزش در حال حل و فصل این موضوع هستیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه درآمدی در سال گذشته از این کارگزاری نداشتیم، تصریح کرد: ولی شرکت جدید ۱۰ میلیارد تومان به اندازه قرارداد یک سال قرارداد با شرکت قبلی به ما پرداخت کرده است.

سعادتمند با اشاره به اینکه تا پایان سال هم قول داده‌اند ۱۰۰ میلیارد تومان به باشگاه پرداخت کنند، خاطرنشان کرد: در قرارداد منعقد شده حتی اگر لیگ هم برگزار نشود حامی‌مالی هزینه‌های باشگاه را تقبل کرده است.

وی اضافه کرد: شاید تا یک ماه دیگر محصولات استقلال با برند استقلال به بازار عرضه شود. اگر تا آن زمان پفک استقلال در بسته آبی مشاهده کردید، نباید چندان تعجب کرد. همچنین در مورد هتل استقلال نیز اقدامات لازم صورت گرفته است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در بخش دیگری از سخنانش یادآورشد: خوشبختانه توانسته‌ایم با پیگیری‌های انجام شده، گواهی بند «د» در وزارت اقتصاد و دارایی و به نام استقلال بگیریم و کمپ حجازی به دارایی‌های باشگاه اضافه شد.

سعادتمند ابراز کرد: در مورد معارضان این کمپ نشستی داشته‌ایم، ۱۴ هزار متر از طرف پارک ارم تصرف شده است اما فردا در همین رابطه نشستی خواهیم داشت تا به صورت مسالمت‌آمیز موضوع را حل و فصل کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید