سعادتمند: در ماجرای شکایت استراماچونی دفاع خیلی خوبی انجام دادیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد سعادتمند مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در مورد پرونده شکایت استراماچونی از استقلال گفت: شکایت او ۲۸۵ صفحه‌ای بوده است. دوستان می‌گویند در این پرونده به خوبی دفاع نشده، اما چگونه در پرونده ساشا شفر و میگوئل به خوبی دفاع شد؟ وکیل همه این پرونده‌ها خانم سوسانا انجی بود که در فیفا وکیل قهاری به شمار می‌رود. دوستان باید در ماه‌های دی، بهمن و اسفند مبلغ ۴ هزار فرانک سوئیس بابت پرونده میگوئل به فیفا می‌دادند که این کار را نکردند.

احمد سعادتمند افزود: یک روز بعد از انتصابم به عنوان مدیرعامل باشگاه، این مبلغ را واریز کردیم و پس از دفاع از پرونده‌ پیروز شدیم. باید یک مبلغ ۱۶۰ و یک مبلغ ۱۷۰ هزار دلار بابت این پرونده‌ها پرداخت می‌کردیم. دوستان اعداد را در پرونده استراماچونی نمی‌دانند و به عنوان سخنگو صحبت می‌کنند. مبلغ شکایت این مربی، یک میلیون و ۸۶۰ هزار یورو بوده که ما مطالبات ۲۴ صفحه‌ای را فرستادیم. خانم انجی اعلام کرد احتمالاً مبلغ ۳۴۰ تا ۳۵۰ هزار یوروی آن کم شود.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال با بیان اینکه دوستان اصرار دارند بگویند مبلغ این شکایت، یک میلیون و ۳۳۰ هزار یورو بوده است، خاطرنشان کرد: این در حالی است که هر روز، ۵ درصد روزشمار می‌افتد که به مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار یورو می‌رسد. من قرارداد استراماچونی را نبستم، اما دفاع خیلی خوبی شد. آقای مددی می‌گوید دستاوردی در کار نبود، اما بعداً می‌فهمند. اگر اجازه می‌دادند و اتفاقی که دنبال آن بودیم می‌افتاد، خیلی به نفع نظام و به صلاح دولت بود.

سعادتمند در پاسخ به این پرسش که آیا مددی انتخاب او برای مدیرعاملی باشگاه استقلال بود و از انتخاب او رضایت دارد یا خیر، عنوان کرد: مددی انسان خوب و محترمی‌است و از طرف وزارت ورزش معرفی شد.

سعادتمند در مورد اینکه چرا تلاش کرد دو نماینده به اروپا بفرستد، در حالی که نوری اعلام کرده بود نماینده‌اش در ایران است، خاطرنشان کرد: تلاش برای کسر رقم قرارداد ایرادی دارد؟ زمانی که کیارش به دفتر ما آمد، اعزام نماینده را منتفی کردیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید