سعادتمند: برای موفقیت استقلال کفش آهنین پوشیده ایم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا تضمینی وجود دارد که ۶ ماه دیگر از این باشگاه جدا نشود گفت: ما ابتدا باید به یک ثبات برسیم؛ همه باید به وجود و انسجام برسیم.

احمد سعادتمند با بیان اینکه اگر باشگاه دارای ساختار باشد و هر کسی در جای خود بایستد کار ما ادامه دار خواهد بود، افزود: همه در حال کار در فضای صمیمی‌و دوستانه ولی مصمم و جدی کار می‌کنیم؛ من نه ضمانتی خواسته ام و نه چیز دیگری ولی به نظرم روزهای خوبی در انتظار استقلال است.

سعادتمند در خصوص استعفای منزوی اظهارکرد: خیلی‌ها استعفا می‌دهند ولی طبیعتا با این استعفا موافقت نمی‌شود، او عاشقانه کارش را دنبال می‌کند و در جلسات ما هم حضور دارد. آقای خلیل زاده هم در هیات مدیره حضور دارد.

وی با اشاره به اینکه این که او استعفا داده و مسائل دیگر را از خودشان سوال کنید اما ما کفش آهنی پوشیده ایم که کار کنیم، اضافه کرد: من خیلی اهل شعار نیستم ولی نوید را می‌دهم که به سمت روزهای خوب برویم.

مدیرعامل تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه اسپانسرها معمولا با پول وارد یک باشگاه می‌شوند و انگار هدفی پشت این مساله نیست ابراز کرد: پولدار بودن خوب است اما ما در باشگاه‌ها نیاز به مدیران پولساز داریم.

سعادتمند تصریح کرد: ما در حال بررسی شرایط برای اسپانسری باشگاه هستیم و اینگونه نیست که یکی بگوید ۵ میلیارد می‌دهد و وارد مجموعه استقلال شود، اتفاقا باید اشاره کنم ما گرفتار نیستیم و ۴ ستون بدنمان محکم است.

وی با تاکید بر اینکه سابقه فوتبال بازی کردن دارد و چگونه کاندیدای ریاست فدراسیون‌‌‌های مختلف بوده است گفت: من کارمند وزارت ورزش هستم و این توفیق را دارم که در خدمت استقلال باشم.

سعادتمند خاطرنشان کرد: من در انتخابات فدراسیون‌‌‌های هندبال و والیبال به نفع دیگر دوستان کناره گیری کردم؛ در مورد تنیس روی میز هم ۱۱ ماه سرپرست بودم اتفاقا در آن مدت ایران به عنوان پایتخت فدراسیون‌‌‌های تنیس جهان اسلام معرفی شد.

مدیرعامل تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: در بانک سرمایه هم قهرمان آسیا شدم. من همه این ورزش هایی که کاندید بودم را بلد هستم و حتی اسکی هم کرده ام.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید