سعادتمند: برای خصوصی‌سازی باید دارایی استقلال را بالا ببریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به برنامه‌های خود برای باشگاه استقلال گفت: طرحی را مطرح کردیم تا با ثبت عکس هواداران، یک مجموعه کامل در کمپ حجازی ایجاد کنیم.

احمد سعادتمند افزود: طرح اولیه این موضوع را ارائه می‌کنیم و کمپ را مردم می‌سازند و ایجاد یک زمین تمرین وظیفه من است حال در نظر گرفتیم اگر مسابقات ما در زمین ثالث برگزار شود، تمامی‌هزینه‌ها را دریافت کنیم و باید حق پخش تلویزیونی کویتی هم به حساب ما واریز شود.

سعادتمند درخصوص وضعیت زمین تمرین شاگردان فرهاد مجیدی عنوان کرد: با مدیران صنایع دفاع صحبت کردیم تا از آنجا استفاده کنیم همچنین مجموعه انقلاب نیز هست که ما ۱٫۵ میلیارد تومان برای آن هزینه کردیم تا در اختیار تیم باشد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس چقدر جدی است، تصریح کرد: برای این موضوع، عزم‌مان را جزم کردیم و این اراده در وزارت ورزش وجود دارد، اما پیش از آن چند موضوع باید حل شود.

سعادتمند با تاکید بر اینکه ناهمخوان بودن هزینه با درآمد باشگاه را من باید درست کنم و ربطی به وزارت ندارد، یادآورشد: رئیس سازمان خصوصی‌سازی هر یکشنبه در این باره جلسه دارد و مشکلات حل می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه برای خصوصی‌سازی باید دارایی استقلال را بالا ببریم، اضافه کرد: قول می‌دهم پنج تا شش ماه آینده، اسناد مالکیت کمپ‌های حجازی و مرغوبکار را می‌گیریم و به مردم نشان خواهیم داد.

مدیرعامل باشگاه استقلا ل در پایان درباره سرنوشت لیگ نوزدهم نیز گفت: خوب نیست که بگویند فلان تیم را قهرمان اعلام کنیم و قهرمانی در زمین باید مشخص شود چرا که یک بازی کمتر داریم و من به این تیم اعتقاد دارم؛ ما مدعی قهرمانی هستیم و البته تابع قوانین کشور و فیفا هستیم و شرایط کرونایی باید رد شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید