سعادتمند: از وقتی به استقلال آمدم، شرایط حرفه‌ای فراهم کرده ام

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمدسعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه از وقتی به باشگاه استقلال آمده، شرایط حرفه‌ای فراهم کرده است، گفت: در سال‌های گذشته بارها و بارها درگیر چمن استاندارد بودیم که الان در ورزشگاه‌های انقلاب و آزادی، دو زمین با تمام امکانات داریم.

احمدسعادتمند افزود: امکانات بدنسازی کاملاً رایگانی در اختیار ماست و دو استخر هم برای بازیکنان گرفتم که کرونا اجازه نداد از آن استفاده کنیم. پرواز اختصاصی هم برای بازیکنان فراهم کردیم. در بسیاری از دیدارها ۲۴ ساعت قبل از بازی به قرنطینه می‌رویم، اما در چند مورد ۴۸ ساعت قبل از مسابقه برای تیم هتل گرفتیم.

وی با تأکید دوباره بر این موضوع که سفرش به ایتالیا به خاطر تخفیف گرفتن از استراماچونی بود، درباره اینکه روز چهارشنبه گفته شد ۴۸ ساعت آینده بسیار سرنوشت‌ساز خواهد بود، بیان کرد: من سه‌شنبه آمدم و این فرصت ۴۸ ساعته تمام شده است. من از بدو ورود به استقلال باید دو هزار فرانک سوئیس بابت پرداخت پرونده ۱۷۰ هزار دلاری میگوئل (کولی) پرداخت می‌کردم که این مبلغ به ۳۷ هزار دلار رسید.

احمدسعادتمند ادامه داد: منتی نیست، اما ۱۴۰ هزار دلار به نفع باشگاه کار کردیم. من بابت حق رشد نورافکن به فیفا شکایت کردم که دو سال از این موضوع گذشته بود. پیگیر موضوع هستم تا ۲۴۰ هزار یورو بگیرم. مهدی قائدی هم پیشنهاد دو میلیون یورویی دارد، اما به او نیاز داریم و بازیکن‌مان را نمی‌فروشیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به اظهارات قبلی خود بیان داشت: گفته بودم نمی‌گذارم یک آجر از باشگاه استقلال کم شود. شاید خیلی‌ها خوش‌شان نیاید، اما نمی‌دانم چه عزمی‌پشت قصه وجود دارد.

احمدسعادتمند یادآورشد: تلاش ما بسیار موفقیت‌آمیز بوده است. سازمان بازرسی نظارت کند که چه اتفاقی افتاده و ببینند این سفر به خاطر بار مالی بود که به باشگاه اضافه کنیم یا اینکه بار یک و نیم میلیون یورویی را از باشگاه برداریم که جای تشویق دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید