سرگذشت ادامه دار مثلت عاشقانه: فدراسیون فوتبال، اساسنامه، فیفا

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال، احمدرضا براتی، در خصوص آخرین وضعیت اساسنامه این فدراسیون اظهار داشت: اساسنامه جدید فدراسیون سال گذشته و قبل از برگزاری انتخابات مورد تایید رسمی و مکتوب فیفا قرار گرفت و متعاقبا در مجمع عمومی نیز به تصویب رسید.

براتی در ادامه توضیح داد: در عین حال مقرر بوده که مقررات ملی با همکاری دولت، مجلس، فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به کیفیتی اصلاح شود که شکل حقوقی فدراسیون از حمایت کامل و بدون ابهام قوانین ملی نیز بهره مند باشد.

وی در پایان بیان داشت: من و همکارانم در هیات رییسه فدراسیون فوتبال مدت زیادی از اقدامات صورت گرفته در خصوص اساسنامه بی‌اطلاع بودیم اما اخیرا و بعد از تغییر و تحولاتی که در فدراسیون فوتبال رخ داد ، مکاتبه‌ای با فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته‌ایم و میزان پیشرفت کار را با آنها به اشتراک گذاشتیم و با توجه به تعامل خوبی که با مجلس و دولت داریم، امیدوارم که بتوانیم این مسیر را بدون مشکل ادامه دهیم.

گفتنی است فیفا در اسفندماه سال ۱۳۹۹ فرصتی یک ساله به فدراسیون فوتبال داده بود تا بتواند تاییدیه‌های لازم را برای اساسنامه فدراسیون فوتبال بگیرد. مجلس شورای اسلامی هنوز این اساسنامه را تایید نکرده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید