سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس به دنبال خودی‌‌‌های عامل حذف سرخابی ها

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس، «مجید صدری» در گفت و گویی تلویزیونی در خصوص اسناد و بندهای منتشر شده در مورد حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: هیچکدام از این بندها از سوی AFC اعلام نشده است. این بندها در سایت‌ها پخش شد و ما برای همه این موارد جواب داریم. ما عین ۱۷ بند را معرفی کردیم. یک کسی بیاید بگوید که کجا به ما گفتند این مدارک جعلی است. ما به دنبال منبع این خبر هستیم و شاکی هستیم.

وی ادامه داد: ضربه اصلی را برای حذف دو تیم از داخل خوردیم. کسانی که مصاحبه کردند و آمارها را منتشر کردند. قطعا کمیته بدوی این مدارک را دارد. امروز که همه به دنبال حل مشکل هستیم، باید این مدارک منتشر شود، این چه نیتی است؟ یک نفر ما را صدا زده تا این اشکالات را به ما بگوید ما تمام مدارک را از ایمیل رسمی‌باشگاه می‌فرستیم.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که اگر کمیته بدوی تیم‌ها را تایید می‌کرد، استقلال و پرسپولیس به لیگ قهرمانان می‌رفتند یا خیر، تصریح کرد: صد در صد این اتفاق رخ می‌داد. وقتی کاظم اولیایی قبل از این که به ما پیامی‌بدهد، مصاحبه می‌کند و می‌گوید این دو تیم رد شده اند، معلوم است AFC این کار را انجام می‌دهد. وزیر ورزش که زحمات زیادی در این خصوص کشیده است، اقدامی‌برای مالکیت این دو تیم کرد اما اولیایی می‌آید و می‌گوید این کار صوری است. شما جای کنفدراسیون فوتبال آسیا باشید، چه تصمیمی‌می‌گیرید؟

صدری افزود: وقتی خودمان، خودمان را می‌زنیم، چه انتظاری از بقیه داریم. مگر اولیایی سخنگوی فدراسیون است؟ ۹۸ درصد از مدارک ما تایید شده است. مابقی مشکل هم مدارک آن را فرستادیم. ما عین مدارک را که از ما خواستند را دادیم و فتوشاپ بودن آن فرار رو به جلو است. هر مسوولی که می‌خواهد، بیاید آن را ببیند. ما تا پای جان پیگیر کارها هستیم اما امروز به ما تهمت می‌زنند اما نکته ای که وجود دارد، همین موارد سیگنال منفی برای AFC است. چرا این اتفاق‌ها رخ می‌دهد؟

وی در خصوص اینکه گفته شده سال‌‌‌های قبل AFC را پیچاندند، گفت: خب امسال هم می‌پیچاندند. چه تکلیفی داشتند که بر اساس آن عمل کنند؟ مگر نمی‌گویند سال‌‌‌های پیش هم این کار را می‌کردند. دلخوشی مردم همین فوتبال است. امسال هم این کار را می‌کردند و به ما هر روز فشار می‌آوردند که اقدامات لازم را انجام دهیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید