سرپرست فدراسیون فوتبال: مدیران فوتبال باید عمل‌گرا باشند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدى محمدنبى سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه براى خروج فوتبال از شرایط موجود، بیش از صحبت باید به دنبال عمل‌گرایى باشیم، گفت: باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن برنامه‌هاى اجرایى و عملیاتى فدراسیون را در چهار حوزه و در قالب یک طرح کوتاه‌مدت ویژه دنبال کنیم.

مهدى محمدنبى با بیان اینکه اداره فوتبال بدون اتحاد، همدلى و همراهى همه افراد خانواده فوتبال ممکن نیست، اظهار کرد: حل مشکلات فعلى فدراسیون فوتبال در گروی تعامل و همکارى همه‌جانبه کلیه دستگاه‌هاى مسئول و خانواده بزرگ فوتبال کشور است.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال افزود: در این مقطع حساس و شرایط ویژه، جایى براى اختلاف و جناح‌بندى‌هاى مختلف نیست؛ بلکه لازم است در راستاى حفاظت از منافع و اعتبار فوتبال ایران، متحد و همراه باشیم.

وی با تاکید بر اینکه ساماندهى تیم‌هاى ملى و رسیدگى به مشکلات این تیم‌ها از دیگر موضوعات و اولویت‌هایى است که در برنامه کوتاه‌مدت، مورد توجه قرار دارد، ادامه داد: روند سازماندهى، برنامه‌ریزى و اجراى برنامه‌هاى آماده‌سازى تیم‌ها باید پس از بحران کرونا به سرعت دنبال شود و با تمام قوا، تیم‌هاى ملى را براى حضور در رویدادهاى پیش رو آماده کنیم.

محمدنبى تصریح کرد: باتوجه به تجربه حضور در جایگاه دبیرکلى فدراسیون معتقدم راه حل اجرایى و عملیاتى براى تأمین منابع مورد نیاز و عبور از چالش‌هاى مالى فعلى وجود دارد و با تعامل و همگرایى مى‌توانیم از تنگناى مالى موجود در این مقطع عبور کنیم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال مهدی محمدنبی (زاده ۱۳۴۱ در تهران)، دبیرکل فعلی و دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی‌ایران از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۳ بوده‌است. وی در کارنامه مدیریتی خود سابقه مدیرعاملی باشگاه گسترش پارس‌خودرو، قائم مقام مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران، عضو هیئت موسس اتحادیه فوتبال باشگاه‌های کشور، مشاور اجرایی رئیس فدراسیون فوتبال، معاون اجرایی دبیرکل و رئیس کمیته مسابقات، دبیرکل فدراسیون فوتبال، مدرس دوره‌های مدیریت فوتبال و عضو کمیته بازاریابی کنفدراسیون فوتبال آسیا را دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید